Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Ban Kaldırma: Nasıl Kaldırılır Ayrıntılı Rehber

PubG Mobile Ban Kaldırma Nasıl Yapılır? PUBG Mobile çok eğlenceli bir oyun ama yine de oyuncuların uyması gereken birçok şartı var. Herhangi bir nedenle banlandıysanız ve hesabınızı geri almanız gerektiğini düşünüyorsanız, PUBG Mobile yasağını nasıl kaldıracağınızı size göstereceğiz. Oyun hesaplarını yasaklamanın çeşitli nedenleri vardır. Özellikle 10 yıl ve üzeri ban yediyseniz sizin için hoş bir durum olmayabilir. Bunun için pubg mobile 10 yıl ban kaldırma denemeniz gerekecektir. Bilgisayar korsanlığı yapsanız, yetkisiz bir öykünücü kullansanız, oyun verilerini değiştirseniz.

(Harita renklerini değiştirmek gibi) ve hatta oyunda yasa dışı web sitelerinin tanıtımını yapsanız bile. Ayrıca, ekibinizdeki birden fazla kişi aynı nedenle sizi birden çok kez rapor ederse. Veya yetkisiz bir ödeme yöntemiyle UC satın alırsanız da yasaklanabilirsiniz. Bu sebeple pubg ban kaldırma hilesi gibi içeriklere kesinlikle itibar etmeyin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Facebook Hesabı Ekleme


ban nasıl kaldırılır pubg

Gördüğünüz gibi, yasağın birkaç nedeni var. Bunların hiçbirini yapmasaydın, onlar yapamazlardı. Öte yandan, bir yasak varsa, ancak nedenlerinin haksız veya yanlış anlaşıldığını düşünüyorsanız, yasağı kaldırabilirsiniz. Kullanacağımız araç temyiz olacaktır.

Erişmek için önce PUBG Mobile’ı açın. Yasaklanırsanız, oyun sizi hemen uyaracaktır. Buna iki seçenek dahildir ve bir hak talebinde bulunmak için birine basacağız. O zaman durumumuzu ve kullanım koşullarının bizi nasıl yönettiğini açıklamamız gerekecek. Her şey yolunda giderse hakem sizinle iletişime geçecektir ve yasak kaldırılabilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile İsim Nasıl Değiştirilir


PubG Mobile Ban Kaldırma

Ayrıca karakter kimliğiniz ve kayıtlı adınızla [email protected] adresine e-posta gönderebilirsiniz. Neden yasaklanmanız gerektiğini açıklayan bir e-posta yazmalısınız. Hikayeniz mantıklıysa, inceleme ekibi, neyi yanlış yaptığınızı veya! PUBG Mobil hesabınızın blokesini kaldırmak için ne yapmanız gerektiğini size bildirmek için sizinle iletişime geçecektir.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Ban Kaldırma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Kamera Nasıl Değiştirilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER