Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma: Kullanıcı Adına boşluk bırakma

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma Nasıl Yapılır? Sㄚ ツ , ĐàŔk Š0ūŁ ve Ninjà gibi isimlere sahip oyuncular görmüş olabilirsiniz. Bu isimleri nasıl kullandıklarını hiç merak ettiniz mi? Çünkü PUBG mobile isme sembol veya özel karakter eklerken geçersiz karakter hatası veriyor. Pekala, çok kolay, işte isimlere özel karakterleri ve boşlukları nasıl ekleyeceğiniz. Öncelikle bir isim değiştirme kartına ihtiyacınız var, zaten varsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

Bu kılavuzda, kullanıcı adınızı Pubg görünmez adlarıyla özelleştirmenin en iyi yollarından bazılarını listeleyeceğiz. Her zamanki gibi PUBG kullanıcı adı sembolleri yapmanın bazı kuralları vardır. Kimliğinizi bir PUBG takma sembolüyle değiştirirken oyun “Geçersiz Karakter Hatası” adlı bir hata mesajı görüntüler. Aşağıda, her şeyi sırayla alabilmeniz için adım adım bir kılavuz bulunmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hassasiyet Kodları


PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma

PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma
PUBG Mobile Boşluklu İsim Yazma

İlk olarak, PUBG İsim yeniden adlandırma kartını almanız gerekir. Bunları elde etmenin birkaç yolu vardır. Mağazadan 120 UC karşılığında bir tane satın alabilir veya kademeli görevleri tamamlayarak iki tane ücretsiz alabilirsiniz. Zaten bir kartınız varsa, bu adımı atlayabilirsiniz.

Ardından, PUBG ad alanı gösteriminin PUBG kullanıcı adı gösteriminin bir parçası olarak nasıl ekleneceğini ele alacağız. İlk adım, yeniden adlandırma menüsünün görünmesi için yeniden adlandırma kartını seçip etkinleştirmektir. Boş alan elde etmek için akıllı telefon klavyesindeki I tuşunu basılı tutarak eklenebilen Ī karakterine ihtiyacınız vardır. Bu ad sembollerini ikame etme yöntemini kullanarak, SAM kullanıcı adı SĪAĪM olacaktır.

Son olarak bu yazının konusuna değineceğiz: PUBG’de isime semboller nasıl eklenir.

İlk yöntem: Pubg İsim Oluşturucuyu Kullanın

Bu muhtemelen yapılması en kolay olanıdır. Bu PUBG isim oluşturucu sitesine gidebilir. Kendi isim sembollerinizi oluşturabilir ve bunları yeniden adlandırma alanına kopyalayıp/yapıştırabilirsiniz. İşte aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli popüler isimler – en anlamlı isimleri oluşturmak için çeşitli ipuçları ve püf noktaları.

İkinci yöntem: Bu PUBG İsim alanınıza sembollerinizi eklemek için genellikle skor tablolarındaki en iyi oyuncuların adlarından alabilirsiniz.

Birçok kişinin PUBG kullanıcı adı sembollerinde özel karakterler bulunur. İsimlerini kopyalayıp kendinize ait yapmak iyi bir fikir olabilir. Profesyonel olmaya karar verirseniz, iyi yapılmış bir tutamaç, imza itirazınızın bir parçası olabilir.

PUBG Mobile Boşluklu Nick
PUBG Mobile Boşluklu Nick

Öncelikle, beğendiğiniz isimlere sahip kişilerin profillerini görmek için PUBG’nin sıralama bölümüne gitmeniz gerekiyor. Ardından, adlarını veya istediğiniz özel karakterleri kopyalamanız ve bunları PUBG Mobil Adı Sembolü Yeniden Adlandırma Kartına yapıştırmanız gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobil Davet Kodu


PUBG Boşluklu İsim

Üçüncü yöntem: Bu işlem, Metin Yazı Tipi Oluşturucu adlı bir üçüncü taraf uygulamasının kullanılmasını içerir.

Öncelikle Google Store’dan Text Font Generator adlı bu uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Kurulumu ücretsizdir ve kullanımı çok kolaydır. İOS kullanıyorsanız, başka seçenekler de olmalıdır.

PUBG Mobile Boşluk Bırakma
PUBG Mobile Boşluk Bırakma

Uygulamayı çalıştırın ve semboller bölümüne gidin. Bu bölümde, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli özel PUBG isim sembollerini bulabileceksiniz. İstediğiniz sembolü kopyalayın ve adı değiştirirken kullanın. Unutulmaması gereken başka bir şey de, tüm PUBG Mobile isim sembollerinin oyun tarafından desteklenmemesidir – bazen deneme yanılma yapmanız gerekir. Bu, çalışıp çalışmadıklarını görmek için her bir sembolü eklemeniz gerektiği anlamına gelir.

Pubg Boşluklu İsim Yazma

PUBG, birçok nesilden insanın severek oynadığı bir video oyunudur. Bu oyun üzerinde kendinizi en iyi yansıtan isimleri seçiliyor ve çoğu zaman eğlenceli görüntüler ortaya çıkıyor. Oyundaki isminiz, aktif bir oynayıcı iseniz sizin için çok önemlidir çünkü karakterinizi genelde yansıtır. Kimi kişiler sade, kimileri matrak kimileri ise direkt kendi ismini tercih edebilir. Kullanıcıların en çok tercih etmek istedikleri isimler genelde içinde boşluk olan isimler oluyor. Ancak Pubg boşluklu isim yazma imkânını sizlere vermiyor. Bu sorunu yaşamak istemeyenler ise Pubg boşluklu isim yazma olarak internete aratıyorlar. Gelelim pubg boşluklu isim yazma nasıl yapılıyor adlı sorunun cevabına.

Öncelikli olarak envanterinizde kullanılmamış bir isim kartınız olmalıdır. Bu isim kartını kullanın. İsminizi yazdıktan sonra, boşluk koymak istediğiniz yer neresi ise oraya ” Ħ ” ya da  “Ī” sembolünü yapıştırın. Ardından ismi kaydediyorsunuz. Bu yaptığımız işlemin sonunda isminizde, istediğiniz yerde boşluk bulunacaktır. Çünkü oraya yapıştırdığınız sembol uygulamanın isim bölümünde gizlenecektir. İki sembolden herhangi birini tercih edebilirsiniz, ikisi de işe yarayacaktır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Boşluklu İsim sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Popülerlik


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER