Pubg Mobile Bugünkü kodları: Ücretsiz Ödülleri ve Pubg Kod Yazma Yeri

Pubg Mobile Bugünkü kodları
Pubg Mobile Bugünkü kodları

Pubg Mobile Bugünkü kodları: PUBG Mobile kodunu bugün kullanın (13 Haziran): Pubg mobile bugünkü kodlar 2021 kullanımı ve ücretsiz ödülleri için aşağıdan kodu elde edin. Free Dawn Walker seti ve daha fazla ödül PUBG Mobile oyuncuları için bugünkü kodları derledik. Oyunda her zaman dekorasyon almak istersiniz değil mi? ozaman bizleri takip etmeye devam edin.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile bugün için kod


Bu öğelerin çoğu, oyun para birimi UC’yi harcayarak elde edilebilir. UC’ye parası yetmeyen oyuncular, bu öğeleri ücretsiz olarak almak için redeem kodunu kullanabilirler. Redeem kodu, PUBG Mobile’ın ödeme merkezinde çeşitli ödüller toplamak için kullanılabilir. Ancak belirli bir süre için kullanılabilirler. Bu makale, oyunculara en son Pubg Mobile ücretsiz ödülleri kodunu sağlar.

Pubg Mobile Bugünkü kodları:

  • Kodu kullan: BNBEZBZECU
  • Ödüller: Dawn Walker Set ve Dawn Walker Ayakkabı (1d)
Pubg Mobile Bugünkü kodları
Pubg Mobile Bugünkü kodları

Pubg Mobile kod yazma sitesi:

Pubg Mobile kod yazma sitesi sayesinde Oyuncular, aşağıdaki adımları izleyerek PUBG Mobile kodlarını kullanabilir ve ödüller alabilir:

pubg mobile bugunku kodlari ucretsiz odulleri ve pubg kod yazma yeri 2

Adım 1: Oyuncular, PUBG Mobile’ın ödeme merkezini ziyaret etmelidir. Bunun için oyunun resmi web adresine bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirler(Not: Pubg Mobile kod yazma yeri Eng olarak açıldıysa Pc üzerinde sağ tarafta bulunan menüden dili değiştirebilirsiniz. Mobile üzerinden giriyor iseniz, sol tarafta bulunan 3 çizgi menüsüne tıklayarak dil seçeneğini değiştirebilirsiniz.

2: Web sitesine erişip Pubg Mobile kod yazma yeri alanına girdikten sonra oyuncuların PUBG mobil kimliklerini girmeleri, kodu kullanmaları ve metin alanına doğrulama kodunu girmeleri gerekir.

Adım 3: Tüm detayları doldurduktan sonra “Kullan” butonuna tıklayabilirler.

Pubg Mobile Bugünkü kodları
Pubg Mobile Bugünkü kodları

Adım 4: Ekranda, oyuncudan girdiği ayrıntıları onaylamasını isteyen bir açılır mesaj belirecektir.

Adım 5: Ayrıntılı bilgileri görüntüledikten sonra, oynatıcı Tamam düğmesine tıklayabilir. Ödül, ödeme başarılı olur olmaz hesaplarına gönderilecektir. Oyun içi posta bölümünden talep edilebilirler. Oyuncu, kullanım sınırına ulaşıldığını gösteren bir hatayla karşılaşırsa, bu, kullanım kodunun maksimum kullanım sınırına ulaştığı ve artık kullanılamayacağı anlamına gelir.

Pubg Mobile ücretsiz ödülleri Hakkında

Pubg mobile bugünkü kodlar 2021‘de nasıl kullanılır? Ücretsiz öğeleri alın PUBG Mobile ödeme kodu Haziran 2021’de nasıl kullanılır? PUBG Mobile, yakın zamanda dünya çapında 1 milyardan fazla indirilen bir battle royale oyunudur.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları Temmuz 2021


Oyunu canlı ve taze tutmak için düzenli olarak heyecan verici yeni öğeler ve ödüller getiriliyor. Ne yazık ki, birisi oyun içi öğeler satın almak isterse, çok paraya mal olacak.

Başka bir yol daha var, Pubg Mobile Bugünkü kodları sayesinde bir kuruş harcamadan ödülleri ücretsiz olarak alabilirsiniz. PUBG mobil redeem kodu, kullandığınızda size ücretsiz ödüller sağlayacaktır. Bu sefer oyuncuların resmi ödeme sitesi yerine oyun içi kısımdan kullanmaları gereken bir son kullanma kodu var.

Diğer Pubg mobile bugünkü kodlar 2021

Godzilla vs. Kong’daki güncellenmiş kullanım kodu listesini görüntüleyin Bunlar, oyuncuların oyun içi parçalar aracılığıyla kullanabilecekleri ve uçak pilot lisansları ve karalamalar gibi ödüller kazanabilecekleri ödeme kodlarının bir listesidir.

  • 1 kodunu kullanın: GODZILLAKONG
  • 2 kodunu kullanın: GODZILLAVSKONG
  • 3 kodunu kullanın: MAY25PUBGMOBILE
  • 4 kodunu kullanın: MONSTERDETECTED Kullanım kodu
  • 5: TITANSLASTSTAND Oyuncular, Street Reputation Set’i (7d) elde etmek için “Uçak Pilot Lisansı”nı kullanabilirler.

Dürüst olmak gerekirse, oyunlarda bedava ganimetleri kim sevmez, değil mi? Bu nedenle, süresi dolmadan alabileceğiniz tüm güzel şeyleri elde etmek için bu PUBG Mobile bugünkü Kodları kullanın! Bir süredir oyun sektörünün içindeyseniz, muhtemelen PUBG Mobile’a aşinasınızdır.

Burada olduğunuza göre, bu oyunu da oynadığınızdan oldukça eminim. Pekala, diğer birçok mobil oyun gibi, PUBG Mobile da oyuncuların kozmetikler ve ödemeniz gereken diğer premium öğeler gibi ek ganimetler için bazı kodları kullanmalarını sağlayan bir sistem uyguladı. işte PUBG Mobile bugünkü Kodlar hakkında tüm detayları yukarıda sizler ile paylaştık.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Bugünkü kodları Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Sürümleri


Bu içeriğe oy verin!