Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile FPS Nasıl Düzeltilir? FPS Düzeltme Rehberi Adım Adım

PubG Mobile FPS Nasıl Düzeltilir? Son yıllarda PUBG Mobile, Fortnite ve COD Mobile gibi oyunlar mobil oyun türünü yeni zirvelere taşıdı. Akıllı telefonlar harika işlemciler ve özellikler alır ve ayrıca daha yüksek kalite elde eder. PUBG Mobile, dünyanın en ünlü mobil oyunlarından biridir. Ama oyunun da epeyce sorunları var. Birçok oyuncu, PUBG Mobile’da düşen kareler ve gecikme gibi sorunlardan şikayet ediyor. Bu sorunlar sinir bozucu olabilir ve hatta oyunun eğlencesini mahvedebilir.

Önerilerimiz var!!! PUBG Mobile için en iyi Android Telefon Hangisidir? En İyi Pubg Mobile Telefonu Hangisidir? Pubg Mobile 90 Fps Destekleyen Telefonlar Hangisidir? Pubg Mobile 120 Fps Destekleyen Telefonlar Hangisidir? En iyi Pubg Mobile Grafik Ayarları ve PUBG Mobile 90 FPS Telefon kılavuzlarımızı ziyaret edin.

Bu yazıda oyuncular, PUBG Mobile’da gecikme ve kare düşüşlerini düzeltmek için en iyi 10 ipucu öğrenecekler. İster PUBG Mobile gibi uygulamalar ister bir oyun çalıştırıyor olun, telefonunuzun ısınmasına izin vermek asla iyi bir şey değildir. Bu, telefonunuzun piline ciddi şekilde zarar verebilir ve hatta ciddi bir kaynak israfına neden olabilir. Telefonunuzun bakımını nasıl yapacağınızı öğrenmek ve oyununuzun daha hızlı çalışmasını istiyorsanız, size PUBG Mobile’ın performansını nasıl artıracağınızı öğreteceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hassasiyet Nasıl Değiştirilir


PubG Mobile FPS Nasıl Düzeltilir?

Eğer öyleyse, programı yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Tüm uygulamaları karıştıran kötü yazılmış bir dosya olabilir. PUBG GFX+’ı da indirebilirsiniz. Bilgisayar performansını artıran ayarları optimize etmek için özellikle mobil oyunlar için oluşturulmuş bir uygulamadır.

Bu, Play Store’da yaklaşık 1 dolara satılıyor, ancak daha önce geliştiricinin sayfasından ücretsiz olarak indirilebiliyordu. İndirilemiyorsa, manuel olarak yapılandırmanız önerilir. Telefonunuz sorunsuz çalışana kadar oyunun görsel öğelerini değiştirin, çözünürlüğü, grafikleri, grafik stilini ve gölge kalitesini düzenleyin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile MS


PubG Mobile FPS

PubG Mobile FPS Düzeltme
PubG Mobile FPS Düzeltme

Oyun temel olarak tüm bunları varsayılan olarak ayarlar, ancak telefonunuzun bileşenleri için orta derecede kabul edilebilir bir düzeye getirmek istiyorsanız, sorun değil. Fikir, oyunun çökmeden çalışmasıdır. Ayrıca oyunun pingine de dikkat edin.

Yüksek ping, telefonunuzun aşırı ısınmasına ve oyunların sorunsuz çalışmasının durmasına neden olan yüksek kaynak tüketimi anlamına gelebilir. Genel olarak, PUBG mobil performansını iyileştirmek, mobil cihazınızın yapılandırmasına uyacak şekilde grafiksel yönleri değiştirmekle ilgilidir. Tam olarak çalışması için gereken her şeyi yapan bir oyun telefonu aldığınızda bu sorun olmaz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile FPS Nasıl Düzeltilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Silah Yükseltme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER