Pubg Mobile Galata Kulesi Nerede Bulunur?

Pubg Mobile Galata Kulesi Nerede
Pubg Mobile Galata Kulesi Nerede

Pubg Mobile Galata Kulesi Nerede Bulunur? PUBG Mobile’da bir ilk! Galata Kulesi oyuna ekleniyor PUBG Mobile, Galata Kulesi‘ne yeni bir güncelleme getiriyor. Türkiye’nin ve İstanbul’un simgelerinden Galata Kulesi, Erangel haritasına eklendi. Dünyanın en çok oynanan mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE. Galata Kulesi’nin 20 Ekim’de yeni bir güncelleme ile oyuna ekleneceğini duyurdu. Ayrıca Erangel haritasının eklenmesiyle birlikte dünyanın dört bir yanındaki oyun severler, Türkiye’nin ve İstanbul’un simgelerinden biri olan Galata Kulesi’ni görebilecekler. Oyundaki en ikonik ve popüler haritalardan biri olan Erangel’e Galata Kulesi’nin eklenmesiyle birlikte PUBG MOBILE da yepyeni bir dinamik getiriyor. “Türkiye’nin kalkınmasına büyük katkı sağladı” Bu yenilik, 29 Ekim şenliklerinin bir parçası olacak. Aynı zamanda birçok ödüllü etkinliğin başlangıcı anlamına gelecek.

Oyuncular, etkinliğe ayrılmış bir oyun içi sayfaya girerek ödüller kazanabilirler. Pubg Mobile Galata Kulesi Nerede Bulunur?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Emoji Hilesi


Pubg Mobile Galata Kulesi Nerede Bulunur?

Pubg Mobile Galata Kulesi
Pubg Mobile Galata Kulesi

Pubg Mobile Galata Kulesi konumu nedir? Galata Kulesi: Erangel’de Yükselen Tarihi Kule PUBG Mobile’a eklendi. Ülkemizde ve dünya genelinde milyonlarca oyuncunun oynadığı popüler bir mobil oyun olan PUBG Mobile’a. Ülkemizin en önemli tarihi simgelerinden biri olan Galata Kulesi eklendi. Mobil oyun pazarının en önemli ürünlerinden biri olan PUBG Mobile, zaman zaman farklı etkinliklerle oyuncuların karşısına çıkacak. Farklı temalara sahip bu ilginç etkinlikler, oyunun eğlencesini arttırmakla kalmaz, aynı zamanda oyuncuların da ilgisini çeker. Dünyanın her yerinden oyuncular için mücadeleler Erangel’in Galata Kulesi’nde devam edecek. PUBG Mobile’ın küresel pazardaki popülaritesi göz önüne alındığında. Bu kampanya, milyonlarca oyuncuya ulaşacak olan ülkemizin ve İstanbul’un tanıtımı için büyük bir fırsat.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Galata Kulesi konumu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile E Pin Kodu Bedava


Bu içeriğe oy verin!