Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code [Redeem Kodları]

PUBG Mobile Godzilla vs Kong redeem Code sahipleri Godzilla vs Kong etkinliğinde dağıtılan ödülleri alacak. Hiçbir oyuncu, yalnızca bir kod girilerek verilebilecek bu etkinliği kaçırmak istemez. Tüm oyuncular kodları öğrenmeye ve bir an önce etkinliğe katılmaya çalışır.

Etkinliklerden asla yorulmayan PUBG Mobile ekibi her zaman oyuncuları mutlu etmenin bir yolunu bulur. Etkinliklerde kullanılan redeem kodları, oyuncular arasında en popüler özelliklerden biridir. . Oyuna katılmadan önce ödüller dağıtılacağı için görev tamamlanmıştır. Bu makalede açıklanan PUBG Mobile Godzilla ile Kong redeem kodlarını dağıtacağız. Godzilla vs Kong Redeem Code‘u arayan Türk sunucularındaki oyuncular için 2021’deki tüm aktif kodları listeledik.

Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code
Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code

Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı


Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code

Dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununda hala popüler olmasının ana nedeni, sürekli olarak geliştirilmesidir. Oyuncular bir oyunun aynı kalmasını istese de monotonluktan sıkılıp bir süre sonra diğer oyunlara geçebilirler. Oyuna sürekli eklenen yeni aksiyon ve eğlenceyle,

hem oyuncularını koruyor hem de oyunlarına yeni izleyiciler çekiyor. PUBG Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code, geçtiğimiz günlerde PUBG Mobile, Godzilla’yı Kong Koduna karşı kullanın ve savaşta başarı elde edin. Bunu göz önünde bulundurarak, amacınız yeni oyuncuların oyuna uyum sağlamasını sağlamak için hediyeler dağıtmaktır.

Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code ;

  • GODZILLAKONG
  • GODZILLAVSKONG
  • TITANSLASTSTAND

Ödüllere sahip olabilmek için; PUBG Mobile ana sayfasından “Titanlar: Son Direniş” bölümünü açın. Çıkan panelde “Bir paket almak için kodu gir” kısmına tıklayın. Verilen kodları sırasıyla girip ödüllerinizi alabilirsiniz. Daha Ayrıntılı bilgi için okumaya devam edin….


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State Ön Kayıt


Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Kodları Hediyeleri Nelerdir?

PUBG Mobile oyunlarda azca rastlanır bir şeye daha imza attı. Godzilla vs Kong filmini oyuna entegre etti. Godzilla moduyla adeta bambaşka bir hale bürünen oyun, oyuncular tarafınca oldukça beğenildi. Yapılan güncellemelerle yeni moda sık sık yenilikler ekleniyor. Tabi ki PUBG Mobile ancak yeniliklerle kalmıyor bir taraftan da etkinliklerle her oyuncuya ödüller dağıtıyor.

Size verdiğimiz kodları kullanarak oyunda neler kazanabileceğinizi aktarmak istiyorum. Bu sefer, kullanım koduyla birlikte bu ödülleri aldığınızda çok mutlu olacaksınız.

Etkinlik 8 Haziran 2021’de sona erecek. Bu etkinlik sırasında Godzilla vs Kong filminin işbirliğiyle hazırlanan sınırlı sayıda paket satışa sunulacak. Aşağıdaki kodların her biri, yalnızca bir kodda bir kez satın alınabilir. Bu nedenle, aynı kodla aynı hesaptan birden fazla hediye alamazsınız. Redeem Kullanım Kodu bölümüne 1. Kod GODZILLAKONG kodunu girerseniz, 666 BP’ye ve bir uçak pilot lisansına sahip olursunuz. 2. Kod: GODZILLAVSKONG girerseniz, 1 adet uçak pilotu lisansı ve 1 klasik sandık kupon parçacığı elde etmiş olursunuz. 3. kod TITANSLASTSTAND 1 sprey ve 1 adet uçak pilotu lisansı elde etmiş olacaksınız.

Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code
Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code

Pubg Mobile Godzilla vs Kong Hakkında

PUBG Mobile, Godzilla vs. Kong işbirliği etkinliğini kutlamak için oyuncular için redeem ödeme kodlarını duyurdu. Geliştirici, oyunculara yeni PvE yeni oyun modu Titans: Last Stand için üç ödeme kodu sağlıyor. Her kod, kozmetikler ve savaş noktaları gibi çok sayıda oyun içi öğe içeriyor. Bu kodlar, etkinlik menüsündeki Godzilla vs. King Kong kullanma kodu arayüzü aracılığıyla kullanılabilir. Oyuncular, yalnızca kısa bir süre içinde kullanılabilecekleri için kodlarını mümkün olan en kısa sürede kullanmalıdır. Bu, PUBG Mobile için Godzilla vs Kong kullanma kodudur.

Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code;

PUBG Mobil özel kodlarını alın ve nasıl kullanılacağını kontrol edin: PUBG Mobile, yakın zamanda dünya çapında 1 milyardan fazla indirilen bir battle royale oyunudur. Oyunu canlı ve taze tutmak için düzenli olarak heyecan verici yeni öğeler ve ödüller getirir. Ne yazık ki, birisi oyunda eşya satın almak isterse, bu çok büyük miktarda paraya mal olacak.

Başka bir yol daha var, bir kuruş harcamadan ücretsiz olarak ödül kazanabilirsiniz. PUBG mobil kullanım kodu, kullandığınızda size ücretsiz ödüller sağlayacaktır. Bu sefer oyuncuların resmi ödeme web sitesi yerine oyun içi kısımdan kullanmaları gereken bir son kullanma kodu var. Yukarıdaki tüm kullanma kodlarını başarıyla kullandıktan sonra oyuncular, 7 günlük Street Cred Set satın almak için kullanılabilecek 5x uçak pilot lisansı edinebilirler.

Oyuncular için Redeem Kodların önemi

PUBG Mobile redeem code 2021: -Her PUBG oyuncusu, karakter olarak efsanevi kıyafetlerin, silah görünümlerinin ve PUBG Mobile’ın birçok gelişmiş öğesinin kullanılmasını gerektirir. Ancak bu eşyaları herkesin satın alması mümkün değil. Satın alma nedeniyle, PUBG UC olarak gerçek para harcamaları gerekiyor. Geliri olmayan oyuncular için çok pahalı olan bu eşyaları yani Bu öğeleri PUBG ödeme kodlarını kullanarak ücretsiz olarak edinmenin bir yolu olduğunu biliyor muydunuz?

PUBG mobil kullanım kodunu nasıl alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, lütfen daha fazla bilgi için yukarı kaydırın. Bu yazıda, PUBG promosyon kodlarıyla ilgili tüm detayları ele aldık. Geri ödeme kodu nedir, ödeme prosedürü ve nasıl elde edilir. PUBG mobil sürümü için% 100 geçerli bir kullanım kodu alacağınızı garanti ederim. Bu, PUBG’de efsanevi öğeleri ücretsiz olarak sağlamanıza yardımcı olabilir. Ücretsiz ifadeler, evcil hayvanlar, karakter kuponları, popülerlik vb. Almak için ödeme kodunu alın.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Godzilla vs Kong Redeem Code Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizide Okuyunuz: Pubg Mobile İndia


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER