PubG Mobile Gruptan Ayrılma: Gruptan Nasıl Ayrılınır?

PubG Mobile Gruptan
PubG Mobile Gruptan

PubG Mobile Gruptan Ayrılma Nasıl Yapılır? Bir arkadaşınızla savaşıyorsanız veya seviyeniz zaten biraz yüksekse, klanınızın sizin için çok küçük olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden PUBG Mobile’da partiden nasıl çıkılacağını bilmek yardımcı olabilir. Aşağıda ki işlemleri teker teker okuduğunuzda pubg’de gruptan nasıl ayrıalacağınız ve nasıl yapıldığını anlayacaksınız

PUBG Mobile’da sevmediğiniz bir grup insana katıldıysanız, bunun nedeni muhtemelen onları iyi tanımamanızdır. Bu anlamda en iyi kararlar her zaman tanıdığınız klanın en azından üyelerinin çoğuna aittir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Klandan Ayrılma


PubG Mobile Gruptan Çıkma

Dövüş de harika. Neredeyse her detayın önemli olduğu rekabetçi bir ortamda insanlarla birlikte yaşamak, arkadaşlık kurmak için biraz elverişsiz bir ortama yol açabilir. Bazıları oyuna sizin kadar odaklanmayabilir. Ancak PUBG Mobile’da bir gruptan ayrılmak için bir dizi menüye erişmeniz gerekiyor. Aslında, süreç hiç de karmaşık değil. Bir gruptan ayrılmanın ilk adımı kendinizi lobide bulmaktır. Bir kez burada, alt alanda, ortada biraz sağda Klan bölümünü göreceksiniz. Tüm oyuncu havuzu ayarlarına erişmek için buraya tıklamanız gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Oyuncu Sıralama


PubG Mobile Arakadaş Grubundan Ayrılma

Bilgi bölümüne basmanız yeterlidir. Burada gruba ait kullanıcıların istatistiklerini görebilirsiniz. Aşağı ve sola kaydırırsanız, klandan ayrılma seçeneğini görürsünüz. Oyunun bir uyarı bırakması için basmanız yeterlidir. Etkinlik puanları profilinizden kaldırılacağı için oyun size buradan emin olup olmadığınızı soracaktır. Ancak, gruptan ayrılırken bu bir anlam ifade etmiyor. Kabileler söz konusu olduğunda, sıfırdan başlamak her zaman en iyi seçenektir.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Gruptan sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kaç Saat PubG Mobile Oynadım


Bu içeriğe oy verin!