Pubg Mobile Güncelleme Gelmedi, Nasıl Çözülür

Pubg Mobile Güncelleme Gelmedi, Neden mi? PUBG Mobile güncellemesi neden görünmüyor [geçerli nedeni sizler için derledik]…Android ve iOS cihazlarınızda yeni PUBG Mobile güncellemesini bulamıyor musunuz? Şimdi bunun neden başınıza geldiğini merak ediyorsunuz? Cevabınız evet ise, endişelenmeyin, PUBG Mobile güncellemesinin hiçbir yerde görünmemesi sorunuyla karşı karşıya olan tek kişi siz değilsiniz. Tencent Games, şu anda dünyanın dört bir yanındaki oyunculara açık olan en son PUBG Mobile Sürümü yayınladı. En son güncelleme toplam 1,97 GB boyutlarındaydı. Birçok özelliğin yanı sıra bazı hata düzeltmeleri, yeni bir silah özelleştirme modu ve daha fazlasını içeriyordu. Ama Bu güncelleme son sürüm için herhangi bir bilgilendirme gelmediği için oyuncular kuşkulanmaya başladı.

Güncellemeler yayındayken bazı oyuncular, PUBG mobil güncellemesinin oyunu güncelleyemedikleri için Google Play Store veya Apple App Store’da görünmediğinden şikayet ettiler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile 90 Fps Config


pubg mobile güncelleme gelmiyor

Bunun nedeni, güncellemenin kademeli olarak ve kademeli olarak kullanıcılara sunulması pubg mobile güncelleme gelmiyor Nedeni olabilir. Ayrıca, yoğun sunucu yükü nedeniyle güncellemeler farklı bölgelere daha yavaş bir hızda teslim edilecektir. Oyuncular, güncelleme kendi bölgelerinde kullanıma sunulduğunda yükleyebilecekler. Oyunu güncellemek için Android telefonlar için. 1.97 GB ve Android telefonlar için 2,2 GB olduğundan, telefonunuzda çok fazla alana ihtiyacınız olacak. İOS cihazı. Güncelleme bölgenizde kullanıma sunulduğunda, telefonunuza yüklemek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekecektir.

pubg mobile güncelleme sorunu

Sorunun çözümü için şu adımları tamamlayın;

  • Sahip olduğunuz cihaza göre Google Play Store’a veya App Store’a gidin .
  • Mağazanın arama çubuğunda PUBG mobile arayın .
  • Arama sonucu cihazınızda göründüğünde, PUBG mobile üzerine dokunun .
  • Ekranınızda Güncelleme seçeneğini görebileceksiniz, üzerine dokunun ve en son PUBG cihazınıza yüklenecektir.

Pubg Mobile Güncelleme Gelmedi

Pubg Mobile Güncelleme Gelmedi
Pubg Mobile Güncelleme Gelmedi

Yukarıdaki makale PUBG mobile son güncellemesinin Google Play Store’da yayınlanan resmi PUBG mobil güncellemesi olduğunu belirtse de. Apple Apps hala kullanılabilir durumda. Umarım bu, bazı kullanıcıların neden cihazlarında görünmediğine dair merakınızı gidermiştir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Güncelleme Gelmedi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Sezon Ne Zaman Bitiyor