Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı Nedir? [Ban Pan güvenlik sistemi]

PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı Nedir? Pubg Mobile Ban Pan Hatası bazen görünebilir ve Bu durum oyuncuları gerçekten de rahatsız edebilir. Güvenlik konusunda çok endişeli olan bazı oyuncular uyarının ne olduğundan emin değiller ve Güvenlik Duvarı Hatası Çözümünü aramaktalar. Bu durumda yanlış işlemler yapıldığı taktirde oyuncular hesaplarını bile kaybedebilirler…

PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı
PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State Ön Kayıt


PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı Nedir?

Güvenlik uyarısının ciddi cezalara neden olabileceği açıktır. Uyarının ne olduğunu bilmeniz ve uygun önlemi almanız gerekir. Gerekirse PUBG destek ekibiyle daha iyi konuşabilmeniz için PUBG Güvenlik Uyarısının ne olduğunu açıklayacağız. PUBG Mobile Güvenlik Uyarısını alan oyuncular bunun ne olduğunu bilemeyebilir veya anlayamayabilir.

Bu hata oyun için Nedir? Hatanın anlamının ne olduğunu sizlere açıklayacağız. 2021 yılında dikkat etmeniz gereken önemli bir noktada size faydalı olacak içerikler hazırladık. Yeni oyun güncellemelerinin ardından birçok PUBG Mobile oyuncusu sözde bir güvenlik uyarısı bulduğunu iddia ediyor. Şuan için bu konu ile alakalı Hiçbir bilgi paylaşılmadı. Şu anda resmi web sitelerinde sizin için PUBG Mobil Güvenlik Uyarısını aradık ve tüm deneyimlerimizi sizin için derledik.

PUBG Mobile Ban Pan Güvenlik Sistemi

PUBG Mobile Ban Pan Güvenlik Sistemi Yeni oyun güncellemelerinin ardından yayınlanan güvenlik uyarıları, giderek daha fazla oyuncunun şikayet ettiği bir sorun haline geliyor. PUBG Mobil Güvenlik Uyarısı Nedir?, oyuna eklenmek üzere test edilmiş yeni bir özelliktir. Oyuncu Herhangi bir ihlalde bulunduğu taktirde ekranda bir uyarı görünecektir.


Ayrıca şu Haberimizide Okuyunuz: Pubg Mobile İndia


Uyarının içeriği aşağıdaki gibidir: Ban Pan güvenlik sistemi, hesabınızın şu anda risk altında olduğunu belirliyor. Oyun içinde herhangi yasaklı bir işlem yaptığınızı gösteren bu uyarıyı dikkate almakta çok büyük fayda var. Risk altındaki hesaplar sistem tarafından işaretlenir ve daha sıkı güvenlik kontrollerine tabi tutulur.

Oyun hesabınızın güvenliğini sağlamak için PUBG MOBILE operasyon ekibi, kullandığınız cihaz ve istemcinin aşağıdaki güvenlik gereksinimlerini karşıladığını doğrulamanızı önerir: “Bu mesajın altında güvenlik gereksinimleri ve alt kısımda” Kabul et ve Onayla “düğmesi. “Düğmeye tıkladığınızda, Ban Pan’ın güvenlik sistemi cihazınızı üçüncü taraf dolandırıcılık programları için tarayacak. Ve Herhangi bir sorun bulmaz ise güvenlik sistemi Herhangi bir ihlal olana kadar bir daha çalışmayacaktır.

Ban Pan Güvenlik Sistemi Neden Olur?

PUBG Mobile Security, oyun tarafından geliştirilen BAN Pan güvenlik sistemi özelliğinin bir parçasıdır. Oynadığınız oyunlarda rakiplerin oyunlarıyla ilgili çok sayıda şikayet bildirirseniz, oyun sizi onlar için oluşturulmuş bir kara listeye ekleyecektir. Oyuncu şikayetleri incelenir.

Ayarlar stilindeki oyun dosyalarında ve kullanılan üçüncü taraf yazılımda yapılan değişikliklerle, PUBG Mobile yöneticileri oyuna daha önce girip girmediğinizi manuel olarak kontrol eder. Ancak, bir ceza puanı tanınırsa, çok fazla şikayet olması durumunda cezalandırılırsınız. Bu uyarıdan sonra hesabınız manuel olarak kontrol edilecek ve tespit edilmesi halinde cezalandırılacaktır. Yapılandırma dosyaları, bir haksız rekabet ortamı yaratmamak için düzenlendi ve gönderilen şikayetler sayesinde Ban Pan ortaya çıktı. Hileli kabul edildikleri Oyuncular, yasaklanmadıkları için manuel olarak gözden geçiriliyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Benzeri İnternetsiz Oyunlar


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

  1. Turnuvaya girerken hesabınızda risk bulunuyor hatası aliyorum başka bir hesapla deniyorum ondada aynı hatayi alıyorum telefonum yurt dışı imeili bu soruna bir çözüm bulamadım yardımcı olur musunuz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER