Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile hackleri: Yeni hile önleme sistemi [2.567.950 hesabı Banladı]

PUBG Mobile hackleri: Tencent’in PUBG Mobile’ı, başlangıcından bu yana en karlı mobil oyun oldu. PUBG Mobile Yeni hile önleme sistemi, Nedir? Veri analizi web sitesi Sensor Tower’dan alınan verilere göre, bu oyun 2021’de sadece beş ayda 1 milyar dolardan fazla gelir elde etti.

Oyun ayrıca prestijli 2021 E-Spor Ödülleri’nde yılın en iyi mobil oyunu kategorisinde aday gösterildi. Oyunun e-spor ekosistemi de sürekli gelişiyor ve bu da oyunculara becerilerini sergilemeleri için adil bir fırsat sunuyor. PUBG Mobile hack sorunlarının önüne geçmek için süper bir Yeni hile önleme sistemi oyunculara sunuldu.


Ayrıca da şu Haberimizi de Okuyabilirsin: Pubg Mobile Hile Bildirme


PUBG Mobile hackleri:

PlayerUnknown’s Battlegrounds büyük bir başarı elde etmiş olsa da birçok sorunu da beraberinde getirdi. Bunlardan biri hile yapmaktır. PUBG Mobile hackleri: Bazı oyuncular haksız avantaj elde etmek için üçüncü taraf komut dosyalarını kullanır.

PUBG Mobile geliştiricileri, bu bilgisayar korsanlarıyla başa çıkmak ve adil rekabeti sağlamak için güvenilir bir hile önleme sistemi yerleştirdi. PUBG Mobile Yeni hile önleme sistemi sistemi sadece dolandırıcılarla sınırlı değil, aynı zamanda onları anında yasaklıyor.

PUBG Mobile Yeni hile önleme sistemi: Yasaklanan Hesaplar

 • Conqueror kademe hesaplarının %1’i
 • As katmanlı hesapların %15’i
 • Crown katmanlı hesapların %28’i
 • Diamond seviye hesaplarının %23’ü
 • Platinum katmanlı hesapların %11’i
 • Altın seviye hesapların %5’i
 • Gümüş katmanlı hesapların %5’i
 • Bronz seviye hesabının %12’si

Yasaklanan hesapların çoğu, orta düzeyde bulunan dereceye sahip hesaplar gibi görünüyor. işte PUBG Mobile Kullanılan hile türleri:

PUBG Mobile Kullanılan hile türleri: Hackleri

 • Otomatik Nişan – %12
 • Hız Hack – %8
 • X-Ray Hack – %8
 • Alan Hasarının Değiştirilmesi – %2
 • Karakter Modelinin Değiştirilmesi – %67
 • Diğer (Belirtilmemiş) – %3

İnanılmaz bir şekilde, yasaklanan hesapların %67’si rol modellerini değiştirmek için bazı hack yöntemlerini kullandı. Önceki verilerle karşılaştırıldığında, bu değişiklik çok büyük, bu nedenle 2,5 milyondan fazla hesabın yasaklanmış olması mantıklı. PUBG Mobile Yeni hile önleme sistemi sayesinde artık PUBG Mobile hackleri yok :).

pubg mobile hackleri yeni hile onleme sistemi 2 567 950 hesabi banladi 13

Pubg Mobile Manuel Hile Bildirme 3 Adımda

PUBG Mobile hackleri önüne geçebilmek için yetkililer yeni bir sistem geliştirdi Ban pan Güvenlik sistemi gerçekten çok profesyonel bir sistem, Ancak böylesine büyük bir başarı ile PUBG Mobile, oyunda haksız bir avantaj elde etmek için üçüncü taraf yazılımları kullanan bilgisayar korsanlarının ve hilecilerin engelle karşılaşıyor.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: İstek zaman aşımına uğradı hatası


Lütfen sizlerde bu durumu göz önünde bulundurup PUBG hile önleme sistemi sistemini kullanın ve hasksız rekabetin önüne geçin. Ve bu süreçte normal oyuncu tabanının deneyimini yok ediyor. Bu sorunu çözmek için oyun geliştiricisi, bu hileleri kullanan oyuncuları tespit etmek ve cezalandırmak için bir anti-hile sistemi devreye aldı. Geliştiriciler, bilgisayar korsanlarını yasaklamak için oyuncu tabanından gelen raporlara da güveniyor. İşte 3 adımda PUBG Mobile hackleri önlemek için klavuz:

Pubg Rapor 1. Adım Oyun içi Raporlama

Bildiğiniz ilk yöntem, dolandırıcıyı doğrudan bildirmek için oyun içi özelliği kullanmaktır. Bu yöntem en kolay ve en kullanışlı olanıdır çünkü dolandırıcıları hızlı bir şekilde takip edip onlarla başa çıkabilirsiniz.

Pubg Mobile Hile Bildirme
PUBG Mobile hackleri
 • Oyunda bir hile tarafından öldürülürseniz
 • hemen sonuç sayfasının sol alt köşesindeki “Pung Rapor Et” butonuna tıklayabilirsiniz.

Hile yapan kişi zaten arkadaş listenizdeyse:

 • bunu istatistikler sayfasındaki ve oyuncu profilindeki hiyerarşik genel bakıştan bildirebilirsiniz.

Şüphelinin arkadaşı değilseniz, ancak takma adınızı hatırlıyorsanız,

 • “Arkadaş Ekle” menüsünde oyuncuyu arayabilir
 • ardından istatistik sayfası ve katman genel bakışı aracılığıyla raporlamak için tıklayabilirsiniz.

Pubg Rapor 2. Adım Oyun içi Müşteri Hizmetleri

İkinci adımda oyun içi menüden Müşteri Hizmetleri (CS) üzerinden hile yapanları şikayet edebilirsiniz. Mesajda “Rapor Hack veya Hile” yazın, ardından takma adınızı, UID’nizi girin ve oyuncunun hile davranışını kaydedin ve bir bağlantı olarak kaydedin. Hile türlerini ve başınıza gelenleri açıklayın.

Pubg Mobile Hile Bildirme
PUBG Mobile hackleri

3. Adım pubg hile bildirme formu

Üçüncü yol, raporu e-posta yoluyla pubg mobile hile bildirim formu göndermektir, böylece PUBG Mobile’a giriş yapmak zorunda kalmazsınız.

Pubg Mobile Hile Bildirme
PUBG Mobile hackleri
 • İlk olarak, e-postanın konusunu ” (dolandırıcının takma adı ve UID’si)” olarak doldurun.
 • Ardından, e-postanın gövdesini aynı içerikle doldurmak için ikinci yöntemi kullanın; yani takma ad, UID, video bağlantısı ve olayları açıklayıcı bir şekilde izah edin.
 • Ayrıca resimler ve/veya videolar gibi başka kanıtlar da ekleyebilirsiniz.
 • Her şey tamamlandıktan sonra [email protected] adresine bir e-posta gönderin.

pubg hile bildirme formu sayesinde Tencent Games’in PUBG Mobile’ın hilecilerini “temizlemesine” ve oyunu yeniden eğlenceli hale getirmesine yardım edelim!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile hackleri Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile india UC fiyatları


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER