Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Hassasiyet Nasıl Değiştirilir? Sıfır geri tepme için hassasiyet

PubG Mobile Hassasiyet Nasıl Değiştirilir? PUBG Mobile, farklı uygulama mağazalarında battle royale kategorisinde lider markalardan biridir. Oyun, sürükleyici dinamiklerle birlikte yüksek kaliteli grafikler sunar. Farklı silahlar ve kapsamlar, oyunu daha yoğun hale getirmek için farklı geri tepme kontrollerine sahiptir. Ancak oyuncular oyun ayarları menüsündeki bazı hassasiyet ayarlarını düzenleyerek geri tepme kontrollerinde ustalaşabilir ve nişan alma ve reflekslerini geliştirebilir.

Önerilerimiz var!!! Pubg Mobile Lite Jiroskop Hassasiyet Ayarları: Sekmeme Ayarları için bu sayfamızı ziyaret edin. Pubg Mobile Sekmeme Ayarı Nasıl Yapılır? En iyi Pubg Mobile ayarları merak edenler bu sayfamızı ziyaret edebilir. Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları ve En iyi PUBG Mobile hassasiyet ayarları ziyaret et!

Aşırı hassasiyet ve harika oyun geliştirme ile daha iyi bir oyuncu olmak için göz önünde bulundurmanız gereken şeylerden biri. Kameranızın hassasiyetidir. Bugün size PUBG Mobile’ın hassasiyetini nasıl artıracağınızı ve en iyi ayarların neler olduğunu öğreteceğiz. Hedefleme yapılmadığında belirleme doğruluğu, menzili etkinleştirirken ekran hızından çok daha yüksek olmalıdır. Ayrıca, yakınlaştırma ne kadar yüksek olursa, o kadar düşük olmalıdır. Bu, yeteneklerinize daha fazla güvenirken, gördüğünüzü daha doğru görmenizi sağlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile MS


PubG Mobile Hassasiyet Nasıl Değiştirilir?

PubG Mobile Hassasiyet Değiştirme
PubG Mobile Hassasiyet Değiştirme

Her zaman kendinizi rahat hissedeceğiniz konfigürasyonu öneriyoruz, ancak bu durumda en iyisi yüksek bir barla başlamak ve aşağı inmek. Yapılarınızı güvenli bir ortamda test edin ve hazır olduğunuzda gerçek oyunlarda kullanın. Hiçbir şeyi değiştirmekten korkmayın, yine de varsayılanları sıfırlayabilirsiniz.

İdeal hassasiyeti bulmak için önce kontrol edebileceğiniz en yüksek hassasiyeti seçin. Süper yüksek olması önemli değil, sizi bir dokunuşla çevirecek kadar büyük, uzaktaki düşmanlara odaklanacak kadar küçük olmasını istiyoruz. Gerisi sadece alıştırma.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Silah Yükseltme


PubG Mobile Hassasiyet Değiştirme

Pek çoğu, PUBG’de hassasiyeti artırmaya başlamak için en iyi ayarın nişan almadığınız zaman %135-140 olduğunu söylese de. Daha sonra %60 ila %70 kırmızı noktaya gider ve nişan alma yardımı aktif olarak sanal manzaralara gider.

  • Ardından x2 görüşte %35’ten %45’e ve x3’te %25 ila %35’e gidin.
  • x4, ACOG ve VSS manzaraları %20’den %30’a.
  • x6 hedefi %15 ila %20 doğruluğa sahiptir ve son olarak x8 %10 ila %15 doğruluğa sahiptir.

Bu değerlerden memnun değilseniz, değiştirmeye değer. Örneğin, silahsız olduğunuzda daha yüksek bir kamera dönüşü daha iyidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Hassasiyet Nasıl Değiştirilir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobil Grafik İyileştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER