Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Hassasiyet Nedir Bu, Ayarlamalar Nasıl Yapılır?

PubG Mobile Hassasiyet Nedir? Tepkisellik (Hassasiyet), herhangi bir oyundaki en önemli unsurlardan biridir. Rakibimize yönelik görüş hattının hareketini kontrol etmemize, görüş hattımızda hareket ettikçe daha hızlı veya daha yavaş hareket etmemize yardımcı olur. Oyun Tercihleri ​​PUBG Mobile’da hassasiyeti kontrol etmeyi öğrenmek çok önemlidir. Çünkü bu teknik mevcut tüm oyun modlarını yok etmenize yardımcı olacaktır. Hedefleriniz üzerinde tam kontrole sahip olduğunuzda her zaman rakiplerinize karşı bir avantajınız olacaktır.


Size Yardımcı olmak İstiyorz…

Hassasiyeti yapılandırmak için, ekranın üst kısmında görünen ve somun sembolüyle tanımlanan oyunun ana ayarlarına gitmeniz gerekir. Oradan oyunun temel yapılandırmasına ve hassasiyete gideceksiniz. ilgili tüm değişiklikleri yapabilmeniz için alt menüye girmeniz gerekir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Popülerlik Nedir


PubG Mobile Hassasiyet Nedir

  • Size en uygun hassasiyeti bulmak için çok oynamanız, keskin dönüşler yapmanız, arkadan saldırılara karşı savunma yapmanız gerek. Kısa ve uzun mesafelerden şut atmanız gerekeceğini göz önünde bulundurmalısınız.
  • Bu alanların her birinde, çektiğiniz her kareyi vurabilmeniz.
  • Oyuncunun hareket kabiliyetinin %100’ünü anlayabilmeniz için kamera hareketi konusunda rahat olmanız gerekir. Farklı bir web sitesinde, PubG Mobile’da en tanınmış oyuncular tarafından yüksek seviyeli oyunlarda kullanılan bir ayarlar kitaplığı bulabilirsiniz.
  • Ancak o sırada ince değişiklikler ve beğeninize rahatlık sağlamak için bu formatla pratik yapmanız gerekecek. .

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile jiroskop nedir


Savaş alanına girin.

Rakipten ne kadar uzaksanız, hassasiyet o kadar düşük olur. Daha düşük hassasiyet öneririz, çünkü uzaktayken haritada daha küçük bir yüzdesini göreceğiz ve isabetli atış yapmak zor olacaktır.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Hassasiyet Nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER