Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Hata Kodu 20 Nasıl Düzeltilir / Olası Çözümleri

PubG Mobile Hata Kodu 20 Nedir? PUBG Mobile’ın oyun olarak sunduğu eğlence, diğer oyun türleri ile kıyaslanabilir. Zamanla küçülen bir adada 100 kişinin kaynaklar için rekabet ettiği ve sadece biri hayatta kalana kadar oynadığı bir oyundur. Oyun eğlenceli olsa da yardıma ihtiyacı olan buglar olabiliyor. PUBG Mobile’da bir Kod 20 hatasıyla karşılaştıysanız endişelenmenize gerek yok. Bu kılavuzda size bunu nasıl düzelteceğinizi, neden olduğunu ve bu hatanın tekrar olmasını önlemenin yollarını göstereceğiz.

Bu kod diğerlerinden biraz farklıdır. Bağlantı sorunlarının kaynağı bazı kişilerdir, ancak sebebini bulduğunuzda “Sınırlı Alan” mesajını gösterir. Bu senin başına gelirse korkma. Bu kılavuzda, bu sorunu çözmek için size uygun adımları göstereceğiz. Genellikle bu tür bir hata, bir güncellemeden sonra, bazı cihazlarda veya konumlarda bazı bağlantı protokolü hatası çıktı. Bu Hata, güncelleme Değişiklikleri ve çakışmaları meydana geldiğinde meydana gelir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Kore APK


PubG Mobile Hata Kodu 20 Sorunu

Bu durumda olan şey, kısıtlı bir kod alanında olmanızdır. Muhtemelen doğru değil çünkü şimdi bir şeylerin düzeltilmesi gerekiyor, ama yine de düzeltmeniz gerekiyor. Şu anda tek çözüm bir VPN kullanmak ve konumunuzu kapatmak. Artık sunucu, hizmet aracılığıyla bağlandığınız başka bir ülkede olduğunuzu düşüneceğinden, bilgilerine erişmenizi engellemeyecek.

Bu ücretsiz hizmeti sunan, daha güvenli olduğunu iddia eden ancak cihazınızdaki verileri tehlikeye atabilecek birçok uygulama var. Bu nedenle Thunder VPN’i indirmenizi öneririz, ücretsizdir ve Play Store’da mevcuttur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dünyanın En İyi PubG Oyuncusu kimdir


Pubg Mobile Hataları

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Hata Kodu 20 sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Karakter İsimleri


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER