Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti (Ücretsiz)

PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti Nasıl Alınır Ücretsiz bir şekilde adım adım tüm bilgileri sizlere aktaracağız. Bunu arayan oyuncular için ne kadara mal olacağını ve nasıl elde edileceğini size söyleyeceğiz. Ücretsiz olarak almak isteyen şanslı oyunculara hediye olarak vermek istiyoruz.

PUBG Helikopter Böceği Seti, oyuna en son güncellemeyle eklenen ve UC’den temin edilebilen bir kostümdür. Helicopter Beetle Set, diğer paketlerin aksine şapka ve kıyafet olarak paket halinde satılıyor. Mağazaya “girin”, tıklayın ve helikopter böceğini 150 UC indirimli 1.500 UC’den 150 UC’ye kadar Düştüğünü bir kutu şeklinde göreceksiniz.

Oradan Bu seti satın alabilirsin. Ancak hesabınızda para yoksa ve satın almak isteseniz bile kostümü satın alamıyorsanız, aşağıdan talep edebilirsiniz. Yorumlardan yapılan listedeki oyunculara helikopter bug setini hediye olarak göndereceğiz. İndirim bitene kadar bu hediyeleri göndermeye devam edeceğiz.

PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti
PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State Apk indir


Ücretsiz PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti Nasıl Alınır?

PUBG Helikopter Böceği Seti (ÜCRETSİZ) arayan oyuncular için ne kadara mal olacağını ve nasıl elde edileceğini size anlatacağız. Onu isteyen şanslı oyunculara hediye olarak veriyoruz. Bedava bir şekilde isteyen oyunculara helikopter böceği setini takdim ediyoruz. Daha fazla ayrıntı için lütfen makalemize bakın.

pubg mobile helikopter bocegi seti ucretsiz

Ücretsiz Nasıl Alabilirim?

Ücretsiz isteyen şanslı oyunculara hediye olarak bu seti nasıl verebiliyoruz. Daha fazla ayrıntı için makalemize bakın Ücretsiz PUBG Mobile Helikopter Böceği Seti, PUBG Mobile Helikopter Böceği, oyuna son güncellemeyle eklenen ve şu anlık maalesef UC ile oyunda bulunan bir kostümdür. Şapka ve kıyafet olarak paket halinde satılıyor olsa da İndirimli bir paket ile helikopter setini diğer paketlere göre çok daha fazla ucuza satışa sunuyorlar. Oyuna girdiğinizde mağazadan 150 Uc karşılığında oyunun kostümünü satın alabiliyorsunuz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Ücretsiz Redeem code


PUBG Helikopter Seti Kostümü (ÜCRETSİZ SATIN ALMA) Aşağıda ki metne girin, “metni tıklayın” , ardından karşınıza çıkan adreste Helikopter Böcek Seti için link bulunuyor. 1500 UC indirimli 150 Uc’ye alamayacaksanız buradan ücretsiz elde edebilirsiniz. Lütfen hesabınızda para yoksa ve kostümü satın alamıyorsanız aşağıdan başvuru yapın. Çünkü sınırlı sayıda başvuruları kabul edip Oyun içinde indirim sonlanana kadar bu hediyeleri göndermeye devam edeceğiz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Helikopter Böceği Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite 0.21.0 APK


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER