Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır: Hesap Taşıma [Aktarma]

Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır? Oyuncular, tüm öğeleri almak için PUBG Mobile hesabını Battlegrounds Mobile India’ya Aktarma işlemini seçebilirler. Ghatak ve GodNixon dahil olmak üzere birkaç Hintli PUBG Mobile etkileyicisi, oyuncuların Battlegrounds Mobile India’daki tüm öğeleri alacağını ima etti. Bunun doğru olduğu ortaya çıkıyor, çünkü erken erişim oyunları veri aktarma seçeneği sunuyor. PUBG Mobile hesabını Battlegrounds Mobile India’ya Taşıma işlemi Nasıl Yapılır?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları


Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır: Adım Adım Klavuz

Pubg Mobile hesabını india serverine Aktarma adımları aşağıda listelenmiştir:

#Adım 1: Oyuncular Battlegrounds Mobile India’yı indirip kurduktan sonra oyunu açmaları gerekiyor. Bu, Battlegrounds Mobile India’yı indirmek için klavuz aşağıdadır.

Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır
Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır

#Adım 2: Pubg Mobile hesabını İndia serverine Taşıma işlemi için Mevcut seçeneklerden birini kullanarak giriş yapmalıdırlar. Twitter, Facebook ve Play Oyunlar.

#Adım 3: Kullanıcıdan yeni bir rol oluşturması istenecektir.

PUBG Mobile hesabını Battlegrounds Mobile India’ya Taşıma

#Adım 4: Oluşturduktan sonra, kullanıcıdan Hindistan’da yaşayıp yaşamadığını onaylamasını isteyen bir iletişim kutusu belirecektir. Evet’e basın. Ardından, oyuncunun verileri Battlegrounds Mobile India’ya aktarmayı kabul etmesi gerekir.

#Adım 5: Kullanıcıya veri aktarımı hakkında ayrıntılı bilgi veren ve kullanıcıdan yeniden onaylamasını isteyen bir iletişim kutusu görünecektir. Evet’e basın”

#Adım 6: Ardından, kullanıcı önceki uygulamada PUBG mobil kimliğine bağlı sosyal ağı seçmelidir. Bunların arasında Facebook ve Twitter var.

#Adım 7: İki platforma aynı anda giriş yaparken, kullanıcıdan veri aktarımını onaylaması istenecek, işlemi tamamlamak için “Evet”e basın. Dikkat edilmesi gereken bazı önemli ayrıntılar şunlardır: Veri taşıma işlemi tamamlandıktan sonra artık geri alınamaz. Veri iletimi için son tarih 31 Aralık 2021’dir ve bundan sonra mümkün olmayacaktır. Oyun içi e-postalar ve ekler gibi bazı veriler yeni uygulamalara aktarılamayabilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Bugünkü kodları


PUBG Mobile hesabını Battlegrounds Mobile India’ya Aktarma için İndirin

Pubg Mobile hesabını İndia serverine Taşıma işleminiz den önce indirmeniz gerekmektedir. Battlegrounds Mobile India (BGMI) resmi indirme bağlantısı Google Play mağazasında yayınlandı. Battlegrounds Mobile India’yı indirmek için resmi bağlantı artık Google Play mağazasında mevcut. Yinede aşağıda indirme linki sizler ile paylaştık.

Pubg Mobile hesabını india serverine Aktarma ve indirme bağlantısı:

Merakla beklenen oyun boyutu yaklaşık 721 MB. Hafif kurulum işlevinin gerçekleştirilmesi nedeniyle, oyuncuların oyundaki kaynak paketlerini indirmesi gerekiyor. Ayrıca oyuncular, eski PUBG Mobil hesaplarından ilerlemeyi ve öğeleri almayı seçebilirler. Bunun için yukarıdaki Pubg Mobile hesabını india serverine Aktarma işlemlerini tamamlamanız gerekiyor. Not: Battlegrounds Mobile India’nın Erken Erişimini indirmek için oyuncuların beta programına katılması gerekir. Battlegrounds Mobile India Early Access’i indirmek için oyuncuların izleyebileceği adımlar şunlardır:

İlk adım: oyuncular önce BGMI test programına katılmalıdır. Oyuncular indirmek için buraya tıklayabilir.

Pubg Mobile hesabını İndia serverine Taşıma ve İndirme Adımları Hakkında

Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır ve nasıl indirilir? Adım 2: Ardından oynatıcı “Google Play’den İndir” i tıklamalıdır. Otomatik olarak Battlegrounds Mobile India’nın resmi Google Play mağaza sayfasına yönlendirilecekler. Bu sayfaya yönlendirilmezseniz, oyuncular buraya tıklayabilir.

Adım 3: Ardından, oyuncu Pubg Mobile hesabını İndia serverine Taşıma işlemi için ilk olarak indirmelidir. “Yükle” düğmesini tıklamalıdır. İndirme işlemi yakında başlayacaktır.

Adım 4: BGMI Early Access’i kurduktan sonra, oyuncular oyunu açmalı ve mevcut iki kaynak paketinden birini seçmelidir: düşük işlevli kaynak paketi veya yüksek tanımlı kaynak paketi Adım

5: Giriş yaptıktan/bir hesap oluşturduktan sonra, oyuncular Battlegrounds Mobile India oynamanın keyfini çıkarabilirler.

Not: İndirmeye devam etmeden önce oyuncular, cihazlarında yeterli depolama alanına sahip olduğundan emin olmalıdır. Yukarıda bahsedildiği gibi oyunun APK dosya boyutu 721MB olup, kaynak paketinin boyutu oyuncunun seçtiği seçeneklere göre değişiklik göstermektedir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile hesabı india serverine nasıl taşınır Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.5 versiyonu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER