Oyun

PubG Mobile Hesap Sıfırlama: Hesabımı Nasıl Sıfırlarım

PubG Mobile Hesap Sıfırlama işlemi nasıl yapılır? PUBG Mobile oynamaya vaktiniz yoksa, hazır olmadığınız bazı gelişmeler olduğu için canınız sıkılabilir. Veya sıfırdan başlamak istiyor ama nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazı tam size göre. PUBG mobil oyununu nasıl yeniden başlatacağınızı size öğreteceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Royal Pass Hediye


PubG Mobile Hesap Sıfırlama

İlk olarak, PUBG Mobile görünüşe göre oyunu yeniden başlatma seçeneğine izin vermiyor. Bu, baştan başlamak için ilerlemeyi silemeyeceğiniz anlamına gelir. Ancak size göstereceğimiz bir numara, bu özelliğe kolayca erişmenizi sağlayacaktır. Şimdi telefonunuzun donanımına gitmeniz gerekiyor, bu da ayarlara erişmenizi sağlıyor.

PubG Mobile Hesabı Sıfırlama
PubG Mobile Hesabı Sıfırlama

Uygulamalar bölümüne gidin, ardından PUBG Mobile’a gidin. Burada depolama kullanımı dahil çeşitli ayarları görebilirsiniz. Bu bölümde isteğe göre verileri sileceksiniz. Bu, oyun koduyla ilgili tüm ek bilgilerin kaldırılmasına neden olur. Uygulamayı Play Store’dan yeniden yüklemek gibi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile UC Hediye Gönderme


PubG Hesabımı Nasıl Sıfırlarım

PubG Hesap Nasıl Sıfırlarım
PubG Hesap Nasıl Sıfırlarım

Şimdi oyuna erişmek için yeni oluşturulan e-postayı kullanmanız gerekiyor. Google’dan tamamen ücretsiz bir e-posta adresi alabilirsiniz. Bunun nedeni, verilerin yerel olarak silinmesine rağmen, esas olarak oyuncunun ilerlemesini depolayan Tencent Game Cloud’dan silinmemiş olmasıdır.

Yani son adım, yeni oluşturulan adresi kullanarak oyuna erişmek. Yeni bir hesapmış gibi davran çünkü gerçekten öyle. Yani PUBG mobile oyunu yeniden başlatma işlevine sahip değil. Ama bu başka türlü yapamayacağımız anlamına gelmez. Ancak çok fazla başlık ve ayar olmamasından sıkıldıysanız cari hesabınıza geri dönebilirsiniz.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Hesap Sıfırlama sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg hesabım çalındı


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu