Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Hile Bildirme Pubg Rapor Nasıl Yapılır [Ban Pan Sistemi]

Pubg Mobile Hile Bildirme Tencent ve Discord Nasıl Yapılır? Pubg Rapor Nereden yapılıyor? İşte PUBG Mobile dolandırıcılarını anında ve kalıcı olarak yasaklamanın yolu! PUBG Mobile oynadınız ve hile nedeniyle WWCD alamadınız mı? O zaman hile yapan oyuncuları doğrudan Tencent Games’e bildirmelisiniz ki hemen banlanabilsinler.

PUBG Mobile dolandırıcılarını bu 3 adımda bildirin! PUBG Mobile: Yeni hile önleme sistemi ban pan bu hafta 1.481.239 hesabı yasakladı Popüler battle royale oyunu PUBG Mobile, gelir ve indirmeler açısından endişe verici bir oranda büyüdü. Son zamanlarda, Sensor Tower tarafından hazırlanan bir rapora göre, oyun yalnızca Nisan ayında toplam 237,7 milyon dolar gelir elde etti.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile 4 Parmak Ayarı Kodu


Pubg Mobile Hile Bildirme 3 Adımda

Ban pan Güvenlik sistemi gerçekten çok profesyonel bir sistem, Ancak böylesine büyük bir başarı ile PUBG Mobile, oyunda haksız bir avantaj elde etmek için üçüncü taraf yazılımları kullanan bilgisayar korsanlarının ve hilecilerin engelle karşılaşıyor.

Lütfen sizlerde bu durumu göz önünde bulundurup pubg mobile hile bildirim sistemini kullanın ve hasksız rekabetin önüne geçin. Ve bu süreçte normal oyuncu tabanının deneyimini yok ediyor. Bu sorunu çözmek için oyun geliştiricisi, bu hileleri kullanan oyuncuları tespit etmek ve cezalandırmak için bir anti-hile sistemi devreye aldı. Geliştiriciler, bilgisayar korsanlarını yasaklamak için oyuncu tabanından gelen raporlara da güveniyor. İşte 3 adımda Pubg Mobile Hile Bildirme:

Pubg Rapor 1. Adım Oyun içi Raporlama

Bildiğiniz ilk yöntem, dolandırıcıyı doğrudan bildirmek için oyun içi özelliği kullanmaktır. Bu yöntem en kolay ve en kullanışlı olanıdır çünkü dolandırıcıları hızlı bir şekilde takip edip onlarla başa çıkabilirsiniz.

Pubg Mobile Hile Bildirme
Pubg Mobile Hile Bildirme
 • Oyunda bir hile tarafından öldürülürseniz
 • hemen sonuç sayfasının sol alt köşesindeki “Pung Rapor Et” butonuna tıklayabilirsiniz.

Hile yapan kişi zaten arkadaş listenizdeyse:

 • bunu istatistikler sayfasındaki ve oyuncu profilindeki hiyerarşik genel bakıştan bildirebilirsiniz.

Şüphelinin arkadaşı değilseniz, ancak takma adınızı hatırlıyorsanız,

 • “Arkadaş Ekle” menüsünde oyuncuyu arayabilir
 • ardından istatistik sayfası ve katman genel bakışı aracılığıyla raporlamak için tıklayabilirsiniz.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak


Pubg Rapor 2. Adım Oyun içi Müşteri Hizmetleri

İkinci adımda oyun içi menüden Müşteri Hizmetleri (CS) üzerinden hile yapanları şikayet edebilirsiniz. Mesajda “Rapor Hack veya Hile” yazın, ardından takma adınızı, UID’nizi girin ve oyuncunun hile davranışını kaydedin ve bir bağlantı olarak kaydedin. Hile türlerini ve başınıza gelenleri açıklayın.

Pubg Mobile Hile Bildirme
Pubg Mobile Hile Bildirme

3. Adım pubg hile bildirme formu

Üçüncü yol, raporu e-posta yoluyla pubg mobile hile bildirim formu göndermektir, böylece PUBG Mobile’a giriş yapmak zorunda kalmazsınız.

Pubg Mobile Hile Bildirme
 • İlk olarak, e-postanın konusunu ” (dolandırıcının takma adı ve UID’si)” olarak doldurun.
 • Ardından, e-postanın gövdesini aynı içerikle doldurmak için ikinci yöntemi kullanın; yani takma ad, UID, video bağlantısı ve olayları açıklayıcı bir şekilde izah edin.
 • Ayrıca resimler ve/veya videolar gibi başka kanıtlar da ekleyebilirsiniz.
 • Her şey tamamlandıktan sonra [email protected] adresine bir e-posta gönderin.

pubg hile bildirme formu sayesinde Tencent Games’in PUBG Mobile’ın hilecilerini “temizlemesine” ve oyunu yeniden eğlenceli hale getirmesine yardım edelim! Bu makaleyi ilginç bulursanız, lütfen arkadaşlarınızla paylaşın. Daha fazla makale için lütfen Websesi’yi takip etmeye devam edin.

Pubg Mobile Hile Bildirme Discord:

Pubg Mobile Hile Bildirme Discord Nasıl oluyor Hadi Hep birlikte bakalım. İlk Önce Pubg’nin Aynı zamanda PUBG Mobile yetkilileri de BanPan projesini başlattığını ve yasaklı oyuncu sayısı, kullanılan hile türlerini ayrıntılı olarak haftalık raporlar yayınladığını bilmeniz gerekiyor. Bu hafta (7-13 Mayıs 2021) yetkililer 1.481.239 hile veya hack hesabını yasakladı. Bir önceki haftaya göre dondurulan hesap sayısı yaklaşık %10,2 azaldı. Toplam yasaklı oyuncu sayısının %56’sının daha düşük seviyelerden (yani bronz, gümüş ve altın) gelmesi, hile önleme sisteminin erken tespitteki etkinliğini kanıtladı. İşte Yasaklanan oyuncuların kümesi ve Pubg Mobile Hile Bildirme Discord Üzerinden nasıl şikayet edebileceğinizin bağlantısı. Oyuncuyu Rapor Etmek için lütfen buraya tıklayınız.

 • 2.) Gümüş (%12)
 • 3.) Altın (%9)
 • 4.) Platin (% 10)
 • 5.) Taç (%12)
 • 6.) Ace (%8)
 • 7.) Conqueror (%1)

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Hile Bildirme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Sekmeme Ayarı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER