Pubg mobile hile nasıl yapılır android, telefondan

Pubg mobile hile nasıl yapılır android Pubg mobile hile nasıl yapılır android Pubg mobile hile nasıl yapılır android Pubg mobile hile nasıl yapılır android Pubg mobile hile nasıl yapılır telefondan Pubg mobile hile nasıl yapılır telefondan

Pubg mobile hile nasıl yapılır android tüm imkanları sizler ile paylaşıyoruz. PUBG Mobile, ios, android ve windows gameloop emülatörlerinde de bulunan ücretsiz bir battle royale oyunudur. Hepimizin bildiği gibi PUBG mobile hilesi, pubg mobile esp hack, aimbot, vb gibi imkanları barındırır. Hilelerin zorluğundan dolayı oyunda her geçen gün daha fazla hile bulunmaktadır. PUBG Mobile Aimbot hileleri, insanların istediği en popüler hacklerden biridir. Pubg mobile battle point hileleri, hack scriptleri, host dosyaları, wallhack, auto aim, esp, Aimbot, recoilless gibi çeşitli hileler kullanıyorum.

Pek çok büyük YouTuber, PUBG Mobile’da hile kullanırken yakalandı, bazıları krontin oyunları, jeneratör oyunları. Bu ESP, pubg mobile için en popüler esp hilelerinden biridir, ancak birçok kişi yasaklanmadan nasıl kullanılacağını bilmiyor. İşte güvende kalmak için izlemeniz gereken bazı adımlar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile PC Kasma Sorunu Çözümü


pubg mobile hile nasıl yapılır android

Wall Hack aynı zamanda nişan alma robotu gibi çalışan bir hiledir. Bu mod tüm haritayı tarar, bu mod yardımıyla oyunda bulunan nesneleri duvardan görüntüleyebilirsiniz. Bu mod, nesneleri taramayı durdurduktan sonra, ekranınızda vurgulanacaktır, böylece onları aramanıza gerek kalmaz. Wallhack ayrıca size lootların içinde ne olduğunu gösterme avantajı sağlar, yani artık o evleri taramanıza gerek kalmaz. Wallhack’i kullanmak için oyunu APK veya IOS mod versiyonu üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Pubg mobile hileleri çok ünlüdür ve sıklıkla kullanılır. Pubg hileleri hakkında her şeyi bilmek istiyorsanız, konuyla ilgili daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Kısacası, ESP, Aimbot ve daha fazlası gibi birçok farklı “Pubg mobile” bilgisayar hileleri türü vardır. Tüm bu hilelerin farklı işlevleri vardır.

pubg mobile hile nasıl yapılır telefondan

  • nişan robotu.
  • geri tepme yok.
  • Daha az geri tepme.
  • Küçük Çapraz Düzenleme.
  • Sis Yok.
  • Mesafe Kapsamı Göstergesi.

Oyunlarda esp hilesini kullanmanın birçok avantajı vardır. Pubg mobile nişan alma robotu ile oyun içinde düşmanları kolayca tespit edebilir ve onları kolayca vurabilirsiniz. Silahtaki geri tepmeyi ortadan kaldırmak istiyorsanız pubg mobile geri tepmesiz kullanabilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile hile nasıl yapılır android sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Reedem CODE Pubg Mobile Lite


Bu içeriğe oy verin!