Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır, Android & Telefondan

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır Pubg Mobile Hile Bildirme Formu Pubg Mobile Hile Bildirme Formu

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır? PUBG Mobile hileleri – oyuncuların hileleri nasıl kullandığı, oyuncuların nereye rapor edileceği ve daha fazlası. İşte PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile için hileler ve hileler hakkında en son bilgiler. Hareketlerinizi bir duvarın arkasından takip ediyormuş gibi görünen, kilometrelerce öteden kafadan vuruş yapan. Geri tepme tabancası olmayan biri tarafından öldürüldüyseniz, muhtemelen bir PUBG Mobile hackine rastlamışsınızdır.

PUBG Mobile’ın popülaritesi, iOS ve Android cihazlarda oynaması ücretsiz bir oyun olarak kullanılabilirliği ile birleştiğinde. Onu hileler ve bilgisayar korsanları için ana hedef haline getiriyor. PUBG mobil geliştiricisi Tencent, hilecilerin oyunu bozmasını önlemek için adımlar atarken. Hile önleme sistemlerini atlamak için sürekli olarak yeni hack’ler geliştiriliyor. Durum o kadar ciddileşti ki Çin polisi, insanların bilgisayar korsanları satmasını engellemek için devreye girdi. Hile önleme sistemi sizi bilgisayar korsanlığı kullanarak yakalarsa, on yıldan fazla bir süre oyundan men edilebilirsiniz. PUBG Mobile hile kılavuzumuz, bir bilgisayar korsanıyla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiğini size göstermek için tasarlanmıştır. Saldırıya uğradıktan sonraki eylemleriniz, Tencent’in bu oyuncuları kalıcı olarak yasaklama kararı üzerinde büyük bir etkiye sahip olabilir. Bu nedenle bu adımları uyguladığınızdan emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg 3 Parmak Kontrol Ayarları Kodu


Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır

İnsanların PUBG Mobile hackine erişmesinin ana yolu, Android cihazlarında değiştirilmiş bir APK’dır. Bu APK’lar, hilecilerin otomatik nişan alma, geri tepme ve hatta duvarların ve çimlerin ötesine geçme yeteneğini kullanmalarına izin verir. İPhone’lar ve iPad’lerle hile yapmanın birçok yolu vardır, ancak bu, doğası gereği daha zor olan cihazı hapse atmayı gerektirir.

Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır
Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır

Ücretsiz ve ücretli hack’ler arasında büyük bir fark olmasına rağmen, bu hack’lerden tonlarca çevrimiçi olarak erişilebilir. Ücretsiz hack’ler genellikle kısa bir süre için çalışır, ancak genellikle oyunun yerleşik hile önleme sisteminden saatler sonra yakalanır. Oyuncu saldırıları genellikle hile karşıtı radarın altına düşer, ancak bu oyuncular da yakalanmaya karşı bağışık değildir. Gelişmiş hack kullanan oyuncular, oyunda rapor edilmemek için hile yaptıklarını açıkça belirtmekten kaçınacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Görünmez Harf


Pubg Mobile Hile Bildirme Formu

Pubg Mobile Hile Bildirme Formu
Pubg Mobile Hile Bildirme Formu

Geliştiriciler sizi PUBG Mobile ile hile yaparken yakalarsa, banlanmaktan kaçamazsınız. Arkadaşınız sizin haberiniz olmadan hesabınızı çalabilirse, Tencent hesabınızın blokesini kaldırmayı düşünmeyecektir. Tencent, hesabınızda hile yapıldığına dair kanıt alırsa, bu yasaklar geri alınamaz. Söylentiye göre oyuna yüzlerce dolar harcayan oyuncular hile yapmaktan men edilmeyecek, ancak durum böyle değil.

Tencent, bilgisayar korsanlığı kullanımına sıfır tolerans politikası nedeniyle geçmişte oyuncuların hile yapmasını yasaklamıştı. Oyun içi sistemi kullanarak bir hileciyi başarılı bir şekilde bildirmek, suçlanan oyuncunun kalıcı olarak yasaklandığına dair bir bildirim görüntüler. PUBG Mobile ile hile yapmayı düşündüyseniz, kalıcı bir yasak almak istemiyorsanız bunu düşünmeyin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Hile Nasıl Yapılır sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile PC Sistem Gereksinimleri


Bu içeriğe oy verin!