Diğer

Pubg mobile hilesi nasıl yapılır, hile nasıl yapılır

Pubg mobile hilesi nasıl yapılır? Pubg mobil hile nasıl yapılır? Bu soru oldukça fazla soruluyor ve Pubg mobil oyunu oynayanların çoğu hile yapmayı araştırıyor. 2022 yılı Pubg hilesi oldukça basit şekilde yapılabiliyor. Oyunun hilesi uygulanırken oldukça dikkat etmek gerekiyor. Aksi takdirde hile geçersiz olabilir ve başarısız işlem yapılır. Peki pubg mobil hilesi nasıl yapılır?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Erkek voleybol file yüksekliği


Pubg mobile hilesi nasıl yapılır

Pubg mobil hilesini yapmak için ilk önce oyun indirilmelidir. İndirecek kişiler İOS ve Android işlemci sistemine göre indirmelerini yapabilirler. İphone ya da Anroid kullanıcıları Play veya APP Store uygulamalarını tercih edebilirler. Oyunu bu uygulamalardan indirdikten hemen sonra oyun kurulur. Oyun kurulduktan sonra ise kurulumun bitmesi beklenir. Cihazda yer alan Pubg mobil (hack) butonuna girilir. Buradaki simgeye basılarak APK açılır. Oyunda yer alan hileler bu şekilde kullanılabilir. Örneğin uçma hilesi, pubg sever oyuncular tarafından sık sık tercih edilir.

Pubg mobil hile nasıl yapılır

İsteyen oyuncular bu uçma hilesini de bu şekilde kurabilir ve kullanabilir. Hileler için belirlenen programlardan da yardım almak mümkündür.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile hilesi yapımı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Aman medet duy sesimi dardayım ilahi sözleri


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu