Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Hızlı Vuruş Nasıl Yapılır? Profesyonel İpuçları ve Ayrıntıları

PUBG Mobile Hızlı Vuruş Nasıl Yapılır? PUBG Mobile’a hızlı bir şekilde başlamak. Burada profesyonel bir oyuncu gibi oynamak için bu ipuçlarına ve püf noktalarına göz atın. Daha fazla oyun kazanmanıza yardımcı olabilecek tüm bilgileri sizler için derledik.

Birçok oyuncu hızlı vurmanın nasıl yapıldığına dair pek bir bilgiye sahip değil. Zaten buda yeni yeni yayılan bir durum. Pubg Monile Hızlı Vurma Nasıl Yapılır? Bunu yapan bir kaç kişi olsa gerek fakat herkes bunu çok hızlı yapamıyor. PUBG Mobile’a hızlı bir şekilde başlamak ve burada profesyonel bir oyuncu gibi oynamak istersin değil mi? Bunun için bu ipuçlarına ve püf noktalarına göz atın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State 0.9.2 İndir


PUBG Mobile Hızlı Vuruş Nasıl Yapılır?

#1. Kaydırma Stilini Seçin

PUBG Mobile Hızlı Vuruş
PUBG Mobile Hızlı Vuruş

PUBG Mobile’da menzil dışı vuruşlar ve menzil içi vuruşlar dahil olmak üzere iki tür vuruş vardır. İlk adım, vuruş tipini seçmektir. Daha iyi oynamak için refleks yeteneğinizi geliştirmeniz gerekiyor. Bu tarz savaş oyununda hızlı bir vuruş için ilk adım Aşağıda ki gibidir;

  • kapsam olmadan yapılır. Nişan almak ve ateş etmek için yalnızca En iyi Pubg Mobile ayarları kullanırsınız. Hedefleri değiştirmenizi ve daha hızlı refleks vermenizi sağlar.
  • Nişan almak için dürbünü açtığınızda dürbün hareketi yapılır.

Bu beceri, beklenmedik savaşlarda ve saha saldırılarında hayatta kalmanıza yardımcı olabilir.

#2. İyi Bir Hassasiyet Ayarına Sahip Olun

Hızlı bir harekette sonraki adım, mükemmel bir Pubg Mobile Sekmeme Ayarı kuruluma sahip olmaktır. Hassasiyet ayarı, bu oyunda anlık görüntü hızını da etkileyecektir. Bu yüzden savaş yaparken kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacak bir hassasiyet ayarına sahip olmalısınız. Ekipmanın kalitesine bağlı olduğundan, oyuncuların kendi hassasiyet ayarlarına ihtiyacı vardır. Bu yüzden En iyi pubg mobile Hassasiyet ayarı kişiselleştirilmiş ayarlardır.

PUBG Mobile Hızlı Vurma
PUBG Mobile Hızlı Vurma

#3. Karakter Değiştir

Hızlı bir vuruşun üçüncü adımı, bir düşmanla savaşırken bir hedef seçmektir. Size en yakın hedefe nişan almalı ve ateş etmelisiniz. Hızlı bir vuruş, en yakın ikinci hedefe geçmeden önce bir ila dört atışta hedefi vurmanıza olanak tanır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Survivor Pass


-Düşman size çok yakınsa,

vurmak için keskin nişancı tüfeklerini kullanın ve hedef uzaktayken vurmak için keskin nişancı olun :). Özellikle PUBG Mobile’da yakın dövüşte hız çok önemlidir. Yani bu beceriyi geliştirmeniz ve her oyunda daha hızlı yapmanız gerekiyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Hızlı Vuruş sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG LAG Sorunu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER