PUBG Mobile için en iyi kulaklık; oyun kulaklığı tavsiyeleri

PUBG Mobile kulaklık tavsiyeleri...
PUBG Mobile için en iyi kulaklık
PUBG Mobile için en iyi kulaklık

PUBG Mobile için en iyi kulaklık tavsiyeleri listemizi sizler için düzenledik. PUBG Mobile, Tencent Games’in bir yan kuruluşu olan LightSpeed&Quantum Studio tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir battle royale video oyunudur. 19 Mart 2018’den itibaren hem iOS hem de Android platformlarında kullanılabilir. Mobil cihazlarda en çok oynanan battle royale oyununun popülaritesi arttıkça, kulaklıklar ve tetikleyiciler gibi oyun aksesuarlarına olan talep de arttı.

Oyun oynamak için kullanabileceğiniz binlerce oyun kulaklığı olsa da, yalnızca birkaçı akıcı bir oyun deneyimi ve yüksek kaliteli ses sunar. Bu makale, PUBG mobile için en iyi üç mobil oyun kulaklığını sunar.

Feragatname; Bu makale tamamen yazarın görüşlerini yansıtmaktadır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hangi Silah Daha iyi


PUBG Mobile için en iyi kulaklık tavsiyeleri;

1) Nothing kulaklık

PUBG Mobile için kulaklık Tavsiyeleri
PUBG Mobile için kulaklık Tavsiyeleri

Hiçbir şey Buds 1 listesini geçemez ve kullanıcılara her şeyi bu fiyat noktasında sunar. Bunlar piyasadaki en hafif ve en rahat kulaklıklardan bazılarıdır. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir ve en iyi mikrofon olarak kabul edilen özelliklere sahiptir. IPX4 derecesi ile eğitim seansları için mükemmel olmaya bile değer. Rahatlığı ve mikrofonu, onu PUBG Mobile oynamak için en iyi kulaklıklardan biri yapar.

2) OnePlus Buds Pro

PUBG Mobile için kulaklık önerileri
PUBG Mobile için kulaklık önerileri

Fiyatı göz önüne alındığında, OnePlus Buds Pro bu listenin başında geliyor. OnePlus Buds Pro, sizi en derin sese kaptırmak için ortam ses ortamına otomatik olarak uyum sağladığı için. Akıllı uyarlanabilir gürültü engelleme ile birlikte gelir. Sadece 10 dakikalık şarjla 10 saat pil ömrü ve 38 saat pil ömrü vaat ediyor. OnePlus Buds Pro, suya ve tere dayanıklılık için IP55 olarak derecelendirilmiştir. Bu da onları dış mekan ve spor salonu kullanımı için ideal hale getirir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Klan İsimleri


3) Samsung Galaxy Buds Pro

PUBG Mobile için kulaklık
PUBG Mobile için kulaklık

Samsung Galaxy Buds Pro, en pahalı ama en iyilerinden biridir. Akıllı, aktif gürültü engelleme ve dokunmatik müzik kontrollerine sahiptir. Bu, kullanıcıların ceplerine erişmeden sadece bir dokunuşla müziği kontrol etmelerine, şarkı atlamalarına, müzik başlatmalarına ve aramaları cevaplamalarına olanak tanır. Bu özellik sayesinde anda kalabilirsiniz. IPX7 derecesi, Galaxy tomurcuklarının hafif yağmurda bile çalışmasını sağlamak için suya dayanıklılık sağlar. Hatta yarım saat boyunca 3 fit suda tutuldular.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile için en iyi kulaklık sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile için En İyi Kontrol


Bu içeriğe oy verin!