Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile İsimleri Şekilli; 40 havalı ve benzersiz SEMBOL

Pubg Mobile İsimleri Şekilli 40 küsur daha önce duymadığınız isim listesi. PUBG Mobile, mobil oyun endüstrisinde bir fenomen haline geldi. Oyun piyasaya çıktığı günden bu yana muazzam bir büyüme kaydetti. 100 milyondan fazla kez indirildi ve Google Play Store’da toplam 4,2 yıldız derecesine sahip. Büyük ölçüde aktif bir oyuncu tabanı nedeniyle, kullanıcılar artık IGN (oyun içi adlar) ve ad sembolleriyle yaratıcı olabilir. Ayrıca liderler, PUBG Mobile ekipleri oluştururken grup adları olarak genellikle çeşitli akılda kalıcı ve şık isim sembolleri kullanır.

PUBG Mobile isim ve PUBG Mobile isim sembolü, farklı web sitelerinde çeşitli şekillerde oluşturulabilir. PUBG Mobile’da zarif isim sembolleri ve öne çıkan isimler kullanmanın en büyük avantajı insanların isminizi kolayca hatırlayabilmesi. Aynı zamanda kendilerini diğer oyunculardan ayırt edebilmesidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg UC Hilesi 100 Gerçek


en güzel pubg mobile isimleri şekilli

Bunu akılda tutarak, kendiniz için benzersiz bir IGN oluşturmak için seçebileceğiniz 50 popüler PUBG Mobile isim sembolünün bir listesi. İşte kullanmanız için bazı şık PUBG Mobile isim sembolleri:

Pubg Mobile İsimleri Şekilli

  • ٭Ł
  • ×
  • ®
  • Ö
  • D

Pubg Mobile Şekilli İsim Oluşturma siteleri

Yukarıdaki PUBG Mobile isim sembolleri listesine ek olarak, çeşitli isim oluşturucuları kullanarak benzersiz Kullanıcı Adınizi oluşturabilir ve seçebilirsiniz. Bu sitelerden bazıları şunlardır:

1. Tricksnation

Sitenin birden fazla seçeneği var, oyuncular istedikleri ismi seçebilirler.

2. NameGenerator.biz

Bu sitenin bir textbox’ı var ve oyuncu ismini girdiğinde çeşitli yazı tiplerinde çıktılar veriyor.

3. NickFinder

tricksnation gibi, bu site de aralarından seçim yapabileceğiniz Kullanıcı Adı dostu isimlerin bir listesi var. Oyuncuların yukarıda verilen sembollerden herhangi birini kullanabilecekler. Veya seçebilecekleri ve farklı türde oyun içi adlar oluşturmak için bunları hizalayabilecekleri başka siteler de vardır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Kore APK


Pubg Mobile İsimleri Şekilli nasıl değiştirilir?

Yeniden adlandırma kartını kullanarak PUBG Mobile Kullanıcı Adınizi değiştirmek için şu adımları izleyin:

  • Adım 1: PUBG Mobile’ı açın ve envantere gidin.
  • Adım 2: İfadelerin altındaki bölüme tıklayın ve yeniden adlandırma kartını bulun.
  • Adım 3: Kullanım düğmesine basın. Kullanıcıdan yeni kullanıcı adını girmesini isteyen bir iletişim kutusu görüntülenir.
  • Adım 4: Kopyalanan adı yapıştırın ve Tamam düğmesine tıklayın. Değiştirilecek.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile İsimleri Şekilli sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kore Pubg Nasıl İndirilir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER