Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile jiroskop nedir ve nasıl Yapılır?

PubG Mobile jiroskop nedir ve nasıl Yapılır? Yıllardır çoğu video oyununu takip eden bir oyuncuysanız, oyununuzu geliştirmek için kesinlikle PubG Mobile’ın daha gelişmiş özelliklerini arıyor olacaksınız. Jiroskop, mobil cihazlarda gelişmeye devam etmek için PubG’de üst sıralarda yer aldığımız için ihtiyacımız olan seçeneklerden biridir. Çoğu atıcı için mevcut bir seçenek olarak bilinir. Bu yazıda size PUBG Mobile’da jiroskopun ne yaptığını ve onu hesaba katmanın neden bu kadar önemli olduğunu anlatacağız.

Jiroskop, ölümcül bir galibiyet serisi yakalamamıza ve mükemmel bir vesikalık sanatçısı olmamıza yardımcı olan bir araçtır. PubG Mobile oynaması çok eğlenceli ama her oyun gibi zorlukları var. Bir kontrolör veya gamepad ile oynamaya çalışırsanız, hassasiyet en iyi mobil cihazlarda çalıştığından nişan alma normalden çok daha yavaş olacaktır. Bunu iyileştirmenin püf noktası jiroskoptur. Jiros kop ayarlarının nasıl yapıldığını öğrenmek ister misiniz? Pubg Mobile Lite Jiroskop Hassasiyet için tıklayınız. Pubg Mobile Jiroskop Ayarları için tıklayınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Sunucu Yanıt Vermiyor


PubG Mobile jiroskop nedir?

Jiroskoplar, PubG Mobile’da çeşitli eğim sensörlerini kullanmak ve ayrıca telefonun hassasiyetini ve hareket kabiliyetini iyileştirmek için kullanılır. Telefonu hafifçe hareket ettirerek manuel hedeflemeye olanak tanır. Bu sayede mobil cihazınızı düz tutmaya ve hedefinizden ayrılmadan hareket etmeye odaklanabilirsiniz. Zor bir teknik ama bol bol pratik yaparak PubG Mobile en iyi oyuncusu olmanıza yardımcı olacaktır.

PubG Mobile’da jiroskopu etkinleştirmek için oyunun ana lobisine gitmeli ve kendinizi Temel Yapılandırma alt menüsünde bulmalısınız. Hassasiyet değişikliklerinin çok zahmetli olmaması için orta seçeneklerde etkinleştirmenizi öneririz. Ardından, üçüncü şahıs oynuyorsanız, hareketinizi biraz yavaşlatmanız gerekecek, ancak bu kadar, bu oyun için gelişmiş seçenekler çok yardımcı olacaktır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hata Kodu 214


PubG Mobile jiroskop

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile jiroskop nedir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hata Kodu 20


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER