Pubg Mobile Kaç Yılında Çıktı, Çıkış Tarihi Hatırlatma

Pubg Mobile Kaç Yılında Çıktı? Pubg Mobile Çıkış Tarihi Nedir? Pubg mobile yıldönümünden bu yana sizce kaç sene geçmiştir? PUBG Mobile ne zaman çıktı? PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, battle royale türünün atalarından biri haline geldi. Hala popüler, ancak oyun Fortnite ve şimdi de Apex Legends’ın zorlu rekabetiyle karşı karşıya. Peki PUBG mobil oyun pazarına ne zaman girdi?


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: All of us are dead 2. sezon ne zaman


Pubg Mobile Kaç Yılında Çıktı

PUBG Mobile, 9 Şubat 2018’de Android ve iOS’ta yayınlandı. Oynaması ücretsiz battle royale oyunu, Fortnite’ın kendi mobil oyunundan yaklaşık bir ay daha hızlı piyasaya çıktı. Bununla birlikte, mobil cihazlarda Fortnite’ın aksine, PUBG Mobile platformlar arası bir oyun değildir. Yani PUBG Mobile’daki oyuncular yalnızca diğer mobil kullanıcılarla oynayabilir.

Piyasaya sürülmesinden bu yana oyun, mobil platformlarda bir başarı olarak kabul edildi. PUBG Mobile şu anda 4.4 yıldız derecelendirmesi ile App Store’da 1 numaralı strateji oyunudur. 19 Mart 2018’de oyun, özellikle on milyonlarca Çinli oyuncunun oyunun küresel mobil sürümünü hevesle indirdiği Çin’de popülerdi.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Ne Zaman Çıktı sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. Bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Gündem Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Thor Love And Thunder Ne Zaman


Bu sitede kopyalama izin yok! Anlayışınız için teşekkürler.