Pubg mobile kapanıyor mu – ne zaman kapatılıyor

Pubg mobile kapanıyor mu? işte pubg mobile için son dakika gelişmeler ne zaman kapatılıyor? Çevrimiçi dünya, son birkaç yılda bazı çok büyük oyunların piyasaya sürülmesiyle bir battle royale çılgınlığına girdi. Bunlardan biri PlayerUnknown’s Battlegrounds veya arkadaşlarına göre PUBG. Başlangıçta bir PC oyunu olarak piyasaya sürüldü – hala PlayerUnknown’s Battlegrounds olarak biliniyor. Oyunun mobil versiyonu, mobil cihazlarda en çok oynanan ve popüler oyunlardan biri haline geldi.

Ücretsiz olan ve dünya çapında günlük 50 milyonun üzerinde aktif kullanıcıya sahip. Olan oyunun mobil versiyonu, çocuklar ve gençlerin ilgisini çekecek – peki riskler neler? İşte PUBG Mobile hakkında bilmeniz gereken her şey ve çocuklarınızın daha güvenli oynamasına nasıl yardımcı olabileceğiniz konusunda tavsiyeler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg eğlence parkı hızlı silah çekme


Pubg mobile kapanıyor mu

Türk sunucuları için henüz böyle bir açıklama yok. Ama hatırlarsanız Hindistan da hükümetin isteğiyle oyun kapatılmıştı. Şuan için bu mobil oyuna oldukça fazla ilgi ve oyuncu sayısı var. Bu yüzden Türkiye de Oyun geliştiricileri böyle bir pazarı kesinlikle bırakma taraftarı olamaz. Ama ilerleyen zamanlarda bizleri neler bekliyor inanın bilemeyiz. İşte Hindistan için Pubg mobile in nasıl kapatıldığına dair bir kaç bilgi…..


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg yeni sezon ne zaman


Pubg mobile Hindistanda da kapatılmıştı

Hatırlarsanız Tencent, hükümet yasağının ardından Hindistan’da PUBG Mobile’ı kapattı. Tencent, Çinli şirketle olan bağları nedeniyle Hindistan’da yasaklandıktan sonra Hindistan’da PUBG Mobile’ı kapattı. Eylül ayında Hindistan hükümeti, Tencent tarafından yayınlanan mobil oyun PUBG Mobile da dahil olmak üzere bir çok oyuna müdahale etti. Bölgede 100’den fazla oyunu “kullanıcı verilerinin çalınması ve gizli olarak iletilmesi” iddiasıyla yasakladı. Yasak hala yürürlükteyken Tencent, 30 Ekim 2020’de “Hintli kullanıcılar için tüm hizmetleri ve erişimi sonlandıracağını” açıkladı. PUBG Mobile’ın Hindistan sürümünü tamamen kaldırmaya karar verdi.

Ama daha sonrasında pubg mobile Hintliler için BGMI olarak tekrardan aktif edildi.

Pubg Mobile Oyunu Fragmanı

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile kapanıyor mu sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg rp ne zaman sıfırlanıyor


Bu içeriğe oy verin!