Pazar, Nisan 14, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Kask Nasıl Gizlenir? Bir Kaskı gizleme adımları

PubG Mobile Kask Nasıl Gizlenir? Kafanız dışarı çıktığı için bir evin arkasına saklanırken görülen insanlardan biriyseniz, PUBG Mobile’da kaskınızı nasıl gizleyeceğinizi bilmek faydalı olacaktır. Bu yazıda, tam olarak bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz. 1.3 güncellemesinden sonra bu seçenek ayarlar menüsüne dahil edildi ve birçok kişinin hala bundan haberi yok. Ancak, daha sonra açıklayacağımız nedenlerden dolayı şu anda çok kullanışlı olmadığını söyleyeceğiz.

“Maç Sırasında Miğferi Gizle”, oyuncuların kaskları gizlenecek şekilde ayarlamalarına yardımcı olan bir özelliktir. Bu özelliği kullanarak, daha önce kask takarken görüntülenmeyen kask kaplamasını ayarlayabilirsiniz. Bu özellik yalnızca kendi kullanımınız içindir, bu nedenle kaskınızı saklamaya karar verseniz bile diğer oyuncular onu taktığınızı görebilir. Merak etme! Diğer oyuncular kaskınızı göremese bile kafanız korunur! Son olarak, bir maçta gizli bir miğfer kurmak için aşağıya bakın.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile KD


PubG Mobile Kask Nasıl Gizlenir?

PubG Mobile Kask Gizleme
PubG Mobile Kask Gizleme
  • Bazı insanlar bunu saklayarak sizi daha kolay kafanızdan vurabileceklerini düşünür, ki öyle değil. Kapatıcılığı aynı kalıyor, sadece estetik kısmı eksik. PUBG Mobile’da kaskları gizlemek için önce envanterimize erişmemiz gerekiyor.
  • Bu bölüm kaskınızı özelleştireceğiniz yer olduğundan, bu seçeneği burada kullanmak mantıklıdır.
  • Buraya yerleştirildikten sonra, yapılandırma dişlisine basıyoruz. İşte tutup tutmamaya karar verebileceğiniz 5 seçenek ve aradığımız da bu. Düğmeyi rengi sarıya dönene kadar kaydırarak etkinleştiriyoruz ve o kadar. Ama dahası var.
  • Bu kutucuğu işaretlediğinizde kaskı sadece siz görebilirsiniz. Miğferinizi çıkarmanın ve düşmanın sizi bayıltmadan AWM ile kafanızdan vurmasını sağlamanın bir anlamı yok. Bu yüzden sadece rakipler onu giydiğini görebilir. Bu nedenle, bu seçenek çok kullanışlı değildir. Seni düşmandan uzak tutmuyorsa,

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Kaç Kişi Oynuyor


PubG Mobile Kask Gizleme (SSS)

PUBG Mobile’da kaskı gizlemenin anlamı nedir?

Görünüşe göre, bu seçeneği şaka olarak eklemişler, böylece bazı insanlar kendilerini trollediklerini düşünüyorlar.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Kask Nasıl Gizlenir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Avatar Değiştirme


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER