Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile KD Nasıl Gizlenir? K/D oranını gizleme adımları

PubG Mobile KD Nasıl Gizlenir? Kd, öldürdüğünüz kişi sayısının ölüm sayısına bölünmesini ifade eden bir PUBG Mobile parametresidir. Bu değer sizin durumunuzda çok yüksek veya çok düşükse, size savaş istatistiklerinizle birlikte PUBG Mobile’da kd’yi nasıl gizleyeceğinizi göstereceğiz. Bu çoğunlukla iyi koşmayan veya profillerinin daha keskin görünmesini isteyen oyunculara olur. Her durumda, basit bir işlemle profilinizi kd ve istatistiklerinizi 5 dakikadan daha kısa bir sürede gizleyin.

Öldürme ölüm oranı, PUBG Mobile’da önemli bir istatistiktir. Oyuncunun ölmeden önce tamamladığı öldürme sayısını gösterir. Basitçe söylemek gerekirse, ölüm sayısına bölünen öldürme sayısıdır. Oran ne kadar yüksek olursa, oyuncu için o kadar iyidir. K/D oranı ayrıca sağlığınızı ve PUBG Mobile’da şu anda ne durumda olduğunuzu gösterir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Kaç Kişi Oynuyor


PubG Mobile KD Nasıl Gizlenir

  • Öncelikle envantere, oyun modlarına ve indirilebilir paketlere erişebileceğiniz oyunun ana menüsüne gitmeniz gerekiyor. Bu yerde, konfigürasyon bölümüne erişmek gerekir.
  • Burada görsel kısımdan kontrollere kadar oyunun tüm genel özelliklerini görebilirsiniz.
  • Şimdi “Temel Bilgiler” bölümüne tıklamak önemlidir. Burada bazı yapılandırılabilir seçenekler var, ancak başkalarının sonuçlarınızı görmesine izin verenlere odaklanacaksınız. devre dışı bırakacaksın. Yani, siz bu seçeneği tekrar açana kadar hiç kimse istatistiklerinizi veya kd’nizi göremez.
  • Gizli kd, bazılarının sadece bir çaylak olduğunu söylediği bir konudur. Ancak, istatistikleriniz hakkında kötü hissetmemelisiniz.

Bu, eğlenmek ve iyi vakit geçirmek için yapılmış bir oyundur. 3 maçta kimseyi öldürmezseniz ve takımınızla birlikte gülüp eğlenirseniz maçlar buna değer ve kd’niz sorun değil. Tıkladığınız seçeneği devre dışı bırakarak, atış sayısı, toplam bağlantı süresi ve diğer herhangi bir oyuncu hakkınızda bilgi edinebilir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Avatar Değiştirme


PUBG Mobile K/D oranını oyunculardan gizleme adımları (Resimli Anlatım)

PubG Mobile KD Gizleme
PubG Mobile KD Gizleme
  • Oyunu cihazınızda başlatın.
  • Ana lobi ekranında, ayarlar simgesine tıklayın.
  • Ayarlar menüsüne girdikten sonra temel ayarlar bölümüne gidin.
  • Temel ayarlar bölümünde aşağı kaydırın ve “İzleyicilerin katman bilgilerini görüntülemesine izin ver” öğesini bulmaya çalışın.
  • PUBG Mobile, varsayılan olarak “İzleyicilerin katman bilgilerini görüntülemesine izin ver” seçeneğini etkinleştirir, bu nedenle seçeneği tıklayıp devre dışı bırakmanız gerekir.

alternatif yöntem

PubG KD Gizleme
PubG KD Gizleme

K/D oranını gizlemenin başka bir yolu da izleyiciyi devre dışı bırakmaktır. Bunu yapmak için yukarıdaki adımları izleyin, ancak “Takipçilere İzin Ver” ayarını devre dışı bırakın. Bu seçenek, “İzleyicilerin katman bilgilerini görmesine izin ver”in hemen üzerindedir. Bu, hiçbir oyuncunun oyununuzu gerçek zamanlı olarak izlemesine izin vermez.

K/D oranı oyuncu profillerinde gösterilmesi gereken bir istatistik olsa da bazı kişiler bunu çeşitli nedenlerle gizlemek isteyebilir. Ortalamanın altında bir F/K oranı, oyuncuları gereksiz eleştiri ve yargılamaya maruz bırakır. Benzer şekilde, çok yüksek bir A/D oranı yanlış görüntüyü üretebilir veya temsil edebilir.

K/D oranı faydalı bir istatistik olabilir, ancak bir oyuncuyu doğru bir şekilde tanımlamaz. Bu sadece bir oyuncunun sezonluk oyununun bir temsilidir.

Not: Bu makale yeni başlayanlar içindir. Size açık görünse de, birçok yeni oyuncu genellikle bu ‘acemi’ yöntemleri arar!

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile KD sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Başarım Puanı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER