Pubg Mobile Kıyafet Hilesi (Kıyafet alma) elbise hilesi nedir?

Pubg Mobile Kıyafet Hilesi
Pubg Mobile Kıyafet Hilesi

Pubg Mobile Kıyafet Hilesi Nasıl Yapılır? PUBG Mobile gerçekten heyecan verici ve eğlencelidir. Son birkaç yılda pubg mobile mobil oyuncular ve PC oyuncuları arasında çok popülerlik kazandı. PUBG mobile çok rekabetçi ve eğlenceli, eğer PUBG Mobile oynuyorsanız pubg kostüm hilesi bilinmelidir. Ücretsiz pubg elbise hilesi arıyorsanız doğru yerdesiniz. Herhangi bir UC satın almadan veya ödeme yapmadan pubg mobile için birçok ücretsiz skin alın. Bu hile çok iyi, oyundaki birçok skinin kilidini ücretsiz olarak açabilirsiniz. Bu, PUBG Mobile’da ücretsiz olarak premium görünümlerin kilidini açmak için yeterli olacaktır. Basit bir hile motoru komut dosyası olan küçük bir Pubg mobile hilesidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Nusa Asansör Nerede Pubg


pubg elbise hilesi

Pubg de hile yapaiblmek için belirli yöntemler bulunmaktadır. Uc ve diğer hile yöntemleri dışında en çok talep edilen yöntem ise pubg elbise hilesi olarak kayıtlara geçmektedir. Sizler için bir çok bilgiyi araştırıp tekrardan bu konuyu derlemek istedik. İşte Aşağıda pubg hilesi için alabileceğiniz tüm kullanım talimatları ve bilgileri aşağıda yer alan talimatlar kısmında bulunmaktadır.

pubg kostüm hilesi, kullanım talimatı

 • Bir Bilgisayara ihtiyacınız var
 • ve PC’nizde kurulu herhangi bir emülatör’e ihtiyacınız var.

Pubg kostüm hilesi için hangi emülatörleri kullanabilirim?

 • Gameloop
 • Nox Player
 • LD Player 3-4
 • MEmu
 • Blue Stacks
 • Smart GaGa
 1. Oyunu çalıştırın ve lobiye girin.
 2. Şimdi lobi tamamen yüklendiğinde.
 3. Hile dosyalarını indirin ve kurun.
 4. Yeni bir silah görünümüne her tıkladığınızda 10 saniye beklediğinizden emin olun.

pubg mobile kıyafet alma hilesi

pubg kıyafet alma hilesi, Kullanımını sağlayabilmeniz için aşağıda ki butona tıklamanız gerekmektedir. Sistem her 10 saniyede bir kendini yenilemektedir. Unutmayın sizinle birlikte bir kişi daha sisteme erişim sağlamaya çalışıyorsa. Sizi geri atabilir veya Tekrardan bu sayfaya dönüp butona tıklamanız gerekebilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Kıyafet Hilesi sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Taaruz Tüfekleri