Pazar, Temmuz 21, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Klan İsimleri: En iyilerini Yapın

PubG Mobile En iyi Klan İsimleri Nedir? Tüm PubG Mobile kullanıcıları kendi klanlarını oluşturabilir. İlk oluşturduklarında, beğendikleri bir ismi ücretsiz olarak belirlemeleri gerekiyor, bu yüzden onları klan hedeflerinize göre seçerken çok dikkatli olmalısınız. Eğer ilerde klan ismini değiştirmek isterseniz Tencent Games tarafından belirlenen belirli bir süreyi en az 60 gün beklemeniz gerekiyor. Bu çok emek gerektiren bir süreçtir.

Ancak oyunu geliştiren şirket… Hesabınıza klan oluşturma gibi çeşitli korumalar ve avantajlar sağlamak için çok çalıştığı için klanları olanlar için gereklidir. Klanınıza verdiğiniz isimden pişmansanız doğru yere geldiniz. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile için en iyi klan isimleri ve isim değiştirme prosedürlerini önereceğiz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile için En İyi Kontrol


PubG Mobile En iyi Klan İsimleri – Değiştirme Nasıl Olur?

Klan adını değiştirmek için işlem basittir, PubG Mobil hesabınızı açmak için ilgili 60 gün bekledikten sonra klanınıza gitmeniz gerekmektedir. Ardından, ekranın sağ tarafında görünen satın alma seçeneğine basacaksınız. Onu almak için oyuna gerçek para yatırmanız gereken Klan Yeniden Adlandırma Kartı satın alma seçeneği olacak.

Tüm bu işlemlerden sonra karakterinizin envanterine girip klanınıza yeni bir isim verebilmeniz için yeniden isimlendirme kartını seçiyorsunuz. Kullan seçeneğine basıp ismi değiştiriyorsunuz ve yeni ismi hedefe uygulayacağınız diyaloğu dolduruyorsunuz. PubG Mobile’da klanınızın adına ve klan lideri olarak tercihlerinize göre klanınızdan önce yaptığınız her şeyi onaylıyorsunuz. Bu kadar, klan adınızı değiştireceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile BP Nedir


PubG Mobile Klan İsmi

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz. Böylelikle Websesi’nin Tüm Haberlerinden Haberdar Olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Klan İsimleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hassasiyet Nedir


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER