PubG Mobile Klandan Ayrılma: Ayrıntılı bir şekilde Nasıl Ayrılılır?

PubG Mobile Klandan Ayrılma
PubG Mobile Klandan Ayrılma

PubG Mobile Klandan Ayrılma Nasıl Yapılır? Bazen birisiyle dövüşürsek veya bir grup oyuncuya katılmamıza gerek kalmayacak kadar seviye atlarsak olur. Bu durumda, size PUBG Mobile’da bir klandan nasıl çıkılacağını göstereceğiz. Artık herkesin girdiği halk klanlarını görmek, ona bir belirsizlik hissi veriyor. Birçok oyuncu başkaları hakkında hiçbir şey bilmemekten rahatsız olur. Ancak bir kavga durumunda da olabilir.

Bazı durumlarda, oyun içi birlikte yaşama biraz daha karmaşıktır. Bir kişi takıma hiçbir katkıda bulunmayabilir veya bir kişi çok fazla katkıda bulunabilir. Ne olursa olsun, bir klandan ayrılma prosedürü aşağıda gösterilmiştir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Oyuncu Sıralama


PubG Mobile Klandan Ayrılma

Öncelikle oyunun ana menü mantığından Clan bölümüne gitmeniz gerekiyor. Burada dükkanlar ve avantajlar da dahil olmak üzere klanınızın tüm özelliklerini görebileceksiniz. Ayrıca tüm üyeleri, haftalık aktivitelerini, sezon puanlarını ve mevcut durumlarını görebileceğiniz bir bilgi bölümü de göreceksiniz. Sol alt köşede klandan ayrılma düğmesi vardır. Sadece basıyorsun ve çıkıyorsun. Oyun, klandan ayrılırsanız aktivite puanlarını kaybedeceğiniz konusunda sizi uyaracaktır. Sorun değil çünkü geri gelmemelisin.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kaç Saat PubG Mobile Oynadım


PubG Mobile Klandan Nasıl Ayrılılır?

Ayrıca, yeni bir şey yapmak veya yeni bir gruba katılmak istediğinizde sıfırdan başlamak harika bir seçenektir. Sonuç olarak, takımdan ayrılmak istiyorsanız kendi hedeflerinizi iyi belirlemelisiniz. Kendinize sorun, bir kenara koyun, ne elde edersiniz ve yerleşmek için harika bir seçenek. PUBG Mobile’da bir klandan ayrılmak için klan bölümünü ziyaret edin ve bilgi bölümünde Klandan Ayrıl’a basın.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Klandan Ayrılma sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hesap Sıfırlama


Bu içeriğe oy verin!