Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu [4 Parmak Ayarı Nedir]

Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu, PUBG Mobile’daki yakın dövüş durumlarında Pubg Mobile 4 Parmak Hassasiyet Kodu çok kullanışlıdır ve normal başparmak ayarından daha iyi kabul edilir.

PUBG Mobile, oyunculara kontrolleri kişiselleştirme ve oyun arayüzünü kendi tercihlerine göre ayarlama fırsatı sunar. PUBG Android ve ios telefonları, oyuncuların kendi tercihlerine göre özelleştirebilecekleri bir kontrol ayarına sahiptir. Oyuncular tercihlerine göre farklı kontrol türleri kullanırlar. İki parmak/başparmak ayarları ve 4 parmak ayarları gibi oyuncular tarafından kullanılan birçok ayar türü vardır. 2021 En iyi 4 parmak Pubg mobil jiroskop ayarlarını sizler için derledik. Pubg mobile Sıfır geri tepme hassasiyeti ayarı da paylaşmak istiyorum. İşte Aradığınız kod: 6960-4897-8808-0654-297

Pubg 4 Parmak Ayarı Nedir

Pubg 4 Parmak Ayarı Nedir? Dört parmaklı düzeninde oyuncu telefonu altı parmağıyla tutar ve diğer dört parmağına da pençe benzeri hareketler yaptırır. Bu ayarı kullanmanın temel nedeni, oyuncunun aynı anda zıplamasına, hareket etmesine, etrafa bakmasına ve ateş etmesine izin vermesidir. Oyunculara yakın dövüşte avantaj sağlaması için.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Sekmeme Ayarı


Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu çok önemlidir. Oyuncular iki parmak ayarına dört parmak ayarını tercih etme eğilimindedir, çünkü iki parmak ayarında aynı anda hareket etmek, ateş etmek ve etrafa bakmak imkansızdır.

Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu

Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu
Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu

Yukarıdaki ayarları kullanırken, parametrelerin kişisel tercihlere ve kullanılan ekipmana göre değiştirilmesi tavsiye edilir. Sığınakta saklandıktan sonra hedefe ateş etmeyi seçmek için “gözet ve ateş et” ayarını ve “dik ve açık menzil” ayarını etkinleştirin. Bu ayar yakın dövüşte çok kullanışlıdır ve ayrıca geri tepmeyi kontrol etmeye yardımcı olur. Düşmana nişan almak için baş parmağınızı kullanmanız önerilir. Geri tepmeyi hareket ettirmek ve kontrol etmek, parmağınızı ekranda sürükleyerek yapılabilir ve işaret parmağı, çekim ve casusluk için en iyi şekilde kullanılır.

Pubg Mobile 4 Parmak Hassasiyet Kodu:

Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Kodu

Yapılması gereken bir sonraki şey, bu ayar için mükemmel hassasiyeti bulmaktır. Aşağıdakiler, farklı ayarlar için en iyi hassasiyet ayarlarıdır. kodu yukarıda bulabilirsiniz.

  • 3.  Kişi Kapsamsız : %120
  • 1.  Kişi Kapsam Yok : %104
  • Red  Dot ,  Holografik ,  Hedef Yardımı : %60
  • 2x : %36
  • 3x : %27
  • 4x  ACOG Kapsamı, VSS : %17
  • 6x : %14
  • 8x : %12

Oyuncunun oyunu oynamak için dört parmağını kullandığı Pubg Mobile ayarını sizler için derledik. Çoğu oyuncu, telefonda iki başparmak ve iki işaret parmağı kullanır. PUBG’de dört parmakla pençe kontrolünün avantajları Bu en esnek ayardır. Aynı anda dört yönü kontrol edebilirsiniz. Bu pençe ayarı en hızlı hareket hızlarından birine sahiptir. Gördüğüm tek dezavantajı: Dört parmaklı düzende ustalaşmak daha uzun sürer. Daha fazla oyuna odaklanmanız gerek. Çünkü cihazınızın kenarını göremezsiniz.

Daha Fazla Kaynak:

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Kontrol Ayarları 4 Parmak Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg New State Paralı mı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER