PUBG Mobile Kontrol Ayarları: İki, Üc, Dört Parmak [Kontrol Düzenleri]

PUBG Mobile Kontrol Ayarları
PUBG Mobile Kontrol Ayarları

PUBG Mobile Kontrol Ayarları En İyi Kontrol Düzeni Nedir? Mobil platformlardaki Battle Royale oyunları arasında PUBG Mobile son yıllarda ün kazandı. Oyun lansmanın dan bu yana viral bir sansasyona neden oldu. Neredeyse herkes oyunun sağladığı deneyimin kalitesine şaşırıyor. Oyun kalitesinin sürekli iyileştirilmesi de kullanıcı sayısındaki artışın ana nedenlerinden biridir. Ancak PUBG Mobile oyuncularının sayısı muazzam bir şekilde arttıkça oyun içindeki rekabet de arttı. Artan rekabet nedeniyle, yeni başlayanların çoğu oyunda ustalaşmayı zor oluyor. Silah mekaniği, hedef alma, fps hızı, kontrol vb. Örneğin belirli özellikler, zorluk seviyesini artırmaya yardımcı olur. PUBG Mobile En İyi Kontrol Düzeni maça doğrudan etki eden en temel özelliklerden birisidir.

PUBG Mobile’da , oyun içi kontrolleri tamamen özelleştirebilirsiniz. Bu nedenle, oyuncular bir oyuna girmeden önce kontrol düzenini doğru bir şekilde ayarlamalıdır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile mı Free Fire mı


PUBG Mobile Kontrol Ayarları: En İyi Kontrol Düzeni

3) PUBG Mobile İki Parmak Düzeni

Bu PUBG Mobile İki Parmak Düzeni, oyuncuya 360 derece hareket kontrolü sağlayarak yakın mesafe çatışmalarda oyuncuyu öne geçiriyor . Ancak, oyuncunun hızlı bir şekilde bir görüş değiştirmesi gerekiyorsa bu en iyi düzen değil. Bu nedenle, düşmana saldırmak için iki parmak düzeni önerilir. Oyuncular dürbünlerini yakın mesafeden bile daha etkili bir şekilde kullanabilirler.

PUBG Mobile Kontrol Ayarları
PUBG Mobile Kontrol Ayarları

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Hassasiyet Ayarları


2) PUBG Mobile Üç Parmak Düzeni

Bu kurulum, dönüşleri daha hızlı hale getirdiği için iki parmak düzeninden daha güçlüdür. Oyuncular, sol işaret parmağını ateş düğmesine koymalı ve pozisyonlarını gerektiği gibi ayarlamalıdır. Oyuncular, düşmanlara ilerlemek ve hedeflemek için her iki baş parmağını da kullanabilir. Bu da üç parmak düzenini uzak savaş için daha uygun hale getirir.

PUBG Mobile Üç Parmak Düzeni, hem kısa hem de uzun mesafelerde tatmin edici sonuçlar verir.

pubg mobile kontrol ayarlari iki uc dort parmak kontrol duzenleri 3

1) PUBG Mobile Dört Parmak Düzeni

PUBG Mobile Kontrol Ayarları
PUBG Mobile Kontrol Ayarları

Birçok profesyonel oyuncu dört parmak düzenini kullanır. Bu ayar, orta ve uzun mesafeli çatışmalar ve hedef alma için çok hassastır. PUBG Mobile Dört Parmak Düzeni 360 derecelik hareketi azaltır ve rahatsızlığa neden olarak dürbünün yakın dövüşte kullanılmasını zorlaştırır.

Ayrıca oyuncuların dört parmak düzeni kullanmadan önce antrenman sahasında uzun süre terlemesi gerekiyor. Bir kez ustalaştıktan sonra, dört parmakı düzen ayarı, hedef alma ve destek takımları için mükemmeldir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Kontrol Ayarları? sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State Mobile Ön Kayıt


Bu içeriğe oy verin!