Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Kore APK ve OBB indir: Korean Sürümü (Versiyonu)

PUBG Mobile Kore APK ve OBB indir. PUBG Mobile’ın Kore versiyonu, PUBG Corporation tarafından yayınlanmıştır ve özellikle Kore ve Japonya’daki oyuncular için yapılmıştır. Oyun mekanikleri açısından global versiyon ile birebir aynı. Kore versiyonu, özel oyun içi para birimi Donkatsu Madalyaları ile sandıklar açarak elde edilebilecek çeşitli görünümler ve kıyafetler içerir.

Güney Kore ve Japonya’daki oyuncular oyunu doğrudan Google Play Store ve Apple App Store’dan indirebilir. Ancak diğer bölgelerdeki kullanıcılar APK ve OBB dosyalarını kullanarak sürümü indirebilir. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile Korea APK ve OBB dosyaları için direkt indirme linklerini gösteriyoruz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Dünyanın En İyi PubG Oyuncusu kimdir


PUBG Mobile Kore APK OBB

PUBG Mobile Kore versiyonu APK indirme bağlantısı:  Buraya tıklayın

PUBG Mobile Kore versiyonu OBB indirme bağlantısı:  Buraya tıklayın

APK dosya boyutu 56,88 MB ve OBB dosya boyutu 1,88 GB’dir, bu nedenle cihazınızda yeterli depolama alanı olduğundan emin olun.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Karakter İsimleri


PUBG Mobile Kore versiyonu nasıl indirilir ve kurulur

APK ve OBB dosyalarını kullanan oyunların kurulum işlemi çok basittir. Lütfen aşağıdaki adımları izleyin:

Adım 1: Yukarıda verilen bağlantıdan APK ve OBB dosyalarını indirin.

Adım 2: “Bilinmeyen Kaynaklardan Yükle” seçeneğini etkinleştirin. Henüz yapmadıysanız, Ayarlar > Güvenlik ve Gizlilik > Bilinmeyen kaynaklardan yüklemeye izin ver’i ziyaret edebilirsiniz.

Adım 3: APK dosyasını yükleyin.

Adım 4: OBB dosyasını “main.14350.com.pub.krmobile.obb” olarak yeniden adlandırın ve Android/OBB/com.pub.krmobile içine yapıştırın. Bu ada sahip bir klasör yoksa, yeni bir tane oluşturun.

Adım 5: APK dosyasını kopyaladıktan sonra PUBG Mobile Korea oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Paket ayrıştırılırken bir hata oluştu

“Paket ayrıştırılırken bir hata oluştu” gibi bir hata mesajı alırsanız oyunu yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Sorun devam ederse dosyayı tekrar indirip aynı adımları uygulamayı düşünebilirsiniz.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Kore APK OBB sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile İçin Komik İsimler


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER