Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Kore Sürümü İndir, Son sürüm indirme bağlantısı

Pubg Mobile Kore Son Sürümü İndir!. Öyleyse… neden Kore versiyonunu indirip kurmalıyım? Her şeyden önce, PUBG MOBILE KR, PUBG’nin standart olmayan tek sürümü değil. Ancak aşağıdaki nedenlerden dolayı en iyilerinden biri olduğunu düşünüyoruz: … muhtemelen sunucuları daha az oyuncu içerdiğinden, standart PUBG ile karşılaştırıldığında daha az gecikme). Farklı görevler ve daha iyi ganimet! Bu sürüm, standart sürümden daha fazla ganimet içerir ve farklı görevlere sahiptir. Bu da onu kontrol etmeye daha da değer kılar. Standart PUBG ile kurulabilir. Evet, ikisini de aynı cihazda sorunsuz kullanabilirsiniz. PUBG Mobile Kore APK UI dili olarak kullanılabilir. İngilizce Desteği Bu sürüm yalnızca İngilizce ve Korece’yi destekler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile UC hilesi 99.999


Pubg Mobile Kore Sürümü Özellikleri;

Arkadaşlarınızı birlikte oynamaya kolayca davet edebilirsiniz. Evet, standart ve Korece sürümleri aynı sunucuyu paylaşmıyor, ancak standarttan Korece sürümüne kolayca oynayabilir ve arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. UC daha ucuzdur. UC’nin Kore versiyonu biraz daha ucuzdur. PUBG MOBILE KR’ye geçmeden önce PUBG MOBILE KR ile ilgileniyorsanız. Standard Edition’da kullandığınız hesapla denemek istiyorsanız, o zaman ilk seviyeden yani önceki rekorlarınızı kaybetmeden başlayacağınızı bilmelisiniz.

Standart versiyon.

PUBG MOBILE KR yükleniyor… PUBG MOBILE KR’yi Google Play Store’dan öylece alamazsınız. Oyunu almak için Korece bir IP adresine ihtiyacınız var. Bunu bir VPN hizmeti ile yapabilirsiniz. Ancak alternatif uygulama mağazalarını da kullanabilir ve oyunları kolayca indirebilirsiniz. Oyunu almak için bu sayfadaki indirme düğmesine tıklamanız ve normal kurulum prosedürünü izlemeniz yeterlidir.

 • Yeni, heyecan verici ve maceralı görevlerle dolu.
 • Standart sürüme kıyasla daha az gecikme.
 • Yeni koleksiyon öğeleri ve ganimet.
 • Birkaç oynanabilir mod.
 • Solo veya takım halinde oynama yeteneği.
 • Aralarında kolay geçiş sağlayan çeşitli silahlar.
 • Harika ve kolay oyun.
 • Eklemesi ve diğer oyuncularla takım oluşturması kolaydır.
 • Ayarları ve grafikleri kolayca özelleştirin.

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Hassasiyet Kodu


Pubg Mobile Kore Sürümü İndir,

Oyun modları temel olarak standart sürümle aynıdır ve mevcut farklı modlarda diğer oyuncularla çevrimiçi rekabet edebilirsiniz:

klasik mod;

En popüler mod olan bu, son oyuncunun kazandığı büyük bir arenada 100 oyuncuya karşı yarıştığınız klasik battle royale oyunudur.

Arcade

Klasik Mod’a benzer, ancak daha az oyuncu, daha küçük bir oyun alanı ve Klasik Mod’dan daha az oyun süresi ile. Bu modun üç farklı çeşidi vardır:

 • Zor mod
 • Hızlı maç
 • Keskin nişancı eğitimi

Arena

Bu modda, katıldığınız kategoriye göre farklı kurallarla 4’e 4’lü takımlar halinde oynanır. Mevcut kategoriler şunlardır: egemenlik.

 • Arena eğitimi.
 • Takım Ölüm Maçı.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Kore Sürümü İndir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg mobile kapanıyor mu


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER