Pubg Mobile Kr İndir – kore pubg apk indirme bağlantısı

pubg mobile kr indir pubg mobile kr indir pubg mobile kore indir pubg mobile kore indir pubg mobile kr indir pubg mobile kr indir

Pubg Mobile Kr İndir sayesinde oyunun keyfini çıkartın. Hiç savunma silahı olarak sadece yumruklarınızı kullanarak 99 kişilik bir adaya inmek istediniz mi? Peki, android için PUBG Mobile (KR) ile istediğiniz kadar öldürebilirsiniz. Öyle derseniz dünyanın her yerinden insanları vurup öldürebilir ve ülkenizin bayrağını savunabilirsiniz. Terk edilmiş bir evden birkaç silah ve cephane bulduktan sonra. PUBG’nin küresel versiyonuna benzer şekilde PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS (KR), bir FPS açık dünya nişancı oyunudur. (KR) Kore anlamına gelir ve bu oyun özellikle Kore ve Doğu Asya’daki izleyiciler için tasarlanmıştır. Grafikler ve oynanış açısından

PUBG’nin Kore versiyonu PUBG Global ile aynıdır. Silahı bul ve daire içinde kal. Ayakta kalan son kişi kazanır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile Kaç Kişi Oynuyor


pubg mobile kr indir

PUBG (KR) istikrarlı bir internet bağlantısı gerektirir. 100 kişilik destansı savaşlarda ve hızlı 4v4 takım ölüm maçı ve zombi modlarında hayatta kalın. Hayatta kalmak anahtardır ve ayakta kalan son kişi kazanır. 99 oyuncuya kadar bir adaya paraşütle atlama yapan normal bir insan olarak oynuyorsunuz. Oyuncular karaya indiğinde, son adamın durduğu açık dünya haritasında silah, cephane, zırh ve diğer malzemeleri toplarlar.

Oyunun haritası büyük başlar, ancak adanın etrafındaki alan giderek küçülür ve daha küçük dairelere dönüşürken. Oyun ilerledikçe oyunun haritası hızla küçülür ve oyuncuları bir araya gelmeye zorlar. PUBG MOBILE’daki (KR) diğer nesneler ve etkileşimli öğeler gibi, bu kontroller de dokunmatik ekranlı cihazlar için idealdir. Binalara girebilir, araç kullanabilir, dürbün kullanabilir, ilk yardım çantası kullanabilir, duvarların üzerinden atlayabilir vb.

pubg mobile kore indir

Bir dizi farklı oyun modunun keyfini çıkarabilirsiniz: solo, ikili veya takım. Arkadaşlarınızla oynuyorsanız, onlarla konuşmak için cihazınızın mikrofonunu kullanabilirsiniz. Ne istersen var! Yalnız tek başına askeri ol ya da bir klanla oyna ve yardıma ihtiyacın olduğunda telefona cevap ver. Oyundaki tüm farklı araziler için devasa araç cephaneliği ve gerçekçi silahlar. Mükemmel sürüşünüzü ve son tura çıkmak için gereken parçaları bulun. Yeni oyun özellikleri ve modları, PUBG MOBILE’ın (KR) günden güne güçlenmesini sağlıyor. PUBG MOBILE (KR) hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, daha fazla bilgi için PUBG CORPORATION web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

kore pubg apk (indir)

PUBG MOBILE (KR), PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS Exhilarating Battlefield’ın Kore versiyonudur. Oyunun bu versiyonunda misafir olarak oynayabilir veya Facebook, Twitter veya Google hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Bu oyunda 100 gerçek oyuncunun kapalı bir ortamda tek bir kurtulan kalana kadar karşı karşıya geldiği bir “Battle Royale”e katılacaksınız. Görevinizi başarıyla tamamlamak için en iyi silahları toplarken. Çevreyi geçmeniz ve zaman içinde sürekli küçülen oyun alanında kaldığınızdan emin olmanız gerekir. PUBG MOBILE’da (KR) PUBG’nin orijinal masaüstü sürümünün neredeyse tüm unsurlarını bulabilirsiniz. Kontrol sistemi, oyundaki etkileşime girebileceğiniz nesneler ve öğeler gibi orijinalin tam bir uyarlamasıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Kr İndir sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg UC Hilesi 100 Gerçek


Bu içeriğe oy verin!