Pazartesi, Temmuz 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Kurmalı Tüfekler, kurmalı tüfekler neler (hangileri)

Pubg mobile kurmalı tüfekler hangisidir? Kurmalı Tüfekler Nedir? PUBG Mobile gerçekten de en iyi çevrimiçi mobil oyunlardan biridir. Ölümcül oyuncular için bu oyun sevgisi sınır tanımıyor. PUBG mobile, en iyi özelliklerden bazılarına ve harika silahlara sahiptir. Doğru silahı seçmek gerçekten bir fark yaratabilir ve savaşı kazanabilir. PUBG’de farklı eklenti türlerine sahip bu kadar çok silah olduğu için insanların kafası karışıyor. Hatta şu soruyu sorabilirsiniz, bu PUBG Mobile’da ki en iyi silah Hangisidir? Pekala, size bu kurmalı tüfekler ile alakalı listeyi hazırladık. İşte PUBG Mobile en iyi silahlarından bazıları:

Eğer bir PUBG: Mobile oyuncusuysanız, birinin kafasını uzaktan bir tüfek ile vurmanın çıldırtıcı doğasını bilirsiniz. Headshot’lar hızlı, etkilidir ve oyunu heyecanlı hale getirebilir. Sonuç olarak, düşman oyuncu ne kadar uzaktaysa, kafaya nişan almak o kadar zor olur. SMG’ler ve AR’ler yalnızca belirli bir mesafede doğru şekilde ateş edebilir. Ama tüfekler bunların tam aksine çok uzaklardan düşmanlarınızı indirmenize yardımcı olur. Kesinlikle bir şeyi unutmayalım. Keskin nişancı tüfeklerini kullanmayı bilmiyorsanız cephanenizde bulundurmayınız. Ne oyunu oynayan takım arkadaşlarına ne de diğer oyunculara oyunu zindan etmeyiniz :). Tabi bu bir şakaydı yeteri kadar antrenman yapmanızı istiyoruz sadece bu kadar.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg Mobile İsim Önerileri


kurmalı tüfekler neler pubg

Pubg Mobile En iyi Silahlar listesi Kurmalı Tüfekler de içinde var

S.NOSİLAHMMtüfek tipi
1.M4165,56 mmsaldırı 
2.AWM7,62 mmKeskin nisanci
3.DP-287,62 mmsaldırı
4.AKM 7,62 mmsaldırı
5. Kar98 7,62 mmKeskin nisanci
6. UZI 9 mmSMG 
7.S12K 12 mmPompalı tüfek
Pubg Mobile En iyi Silahlar Listesi

Pubg mobile kurmalı tüfekler hangisi

PUBG tabancaları, gerçek hayatta ve klasik oyunlarda bildiğimiz haliyle, aslında kitleler arasında keskin nişancı tüfekleri olarak biliniyor. Son güncelleme ile PUBG oyununda çok sayıda silah bulunuyor, tabanca sayısı 4 ama bunları güçlüden zayıfa doğru şu şekilde sıralayabiliriz.

AWM: Arctic Warfare Magnum

Pubg mobile kurmalı tüfek
Pubg mobile kurmalı tüfek

Bu, oyundaki en güçlü silahtır (buraya patlayıcıları ve pompalı tüfekleri dahil etmiyorum) ve sadece airdrop yoluyla elde edilebilir. Takımın son üyesiyseniz, AWM’den doğrudan bir kafadan vuruş sizi bayıltır veya öldürür. Bu, alabileceğiniz en iyi kask olan 3. seviye Spetsnaz kaskı takıyor olsanız bile geçerlidir. Ancak bu silah aynı zamanda bu kategorideki en yüksek yeniden yükleme süresine sahiptir. Silah, yine sadece airdroplarda bulunabilen .300 cephane kullandığından, mermiler de akıllıca kullanılmalıdır.

Kar98

Pubg mobile kurmalı tüfek listesi
Pubg mobile kurmalı tüfek listesi

Oyundaki en yaygın sürgü mekanizmalı tüfek, kısaca Karabiner 98 Kurz veya Kar98’dir. Oyunun üç cıvatalı hamlelerinden Kar98, haritadaki en yaygın silahtır. Bu silah, 100 metre içindeki oyunculara maksimum hasar verir. Seviye 2 kasklı bir oyuncuyu bu aralıkta kafadan vuruşla yere serebilirsiniz, ancak hasar 100m menzilin ötesinde olacaktır.

M24

Pubg mobile tüfekler
Pubg mobile tüfekler

Bu silah AWM kadar nadir değil, ancak haritanın etrafına dağılmış birkaç M24 var. Ham hasar açısından, M24 yalnızca AWM’den sonra ikinci sıradadır. Ve 2. seviye bir kask takıyor olsanız bile, tek bir atışla 120m içindeki birini vurabilirsiniz. Silahın vücut vuruşu öldürücü değildir, ancak 2. seviye zırhın çoğunu kaybedersiniz ve 1. seviye zırh tamamen yok edilir. Yaklaşık iki vücut saldırısı, düşmanları yere sermekte etkili olmalıdır, ancak yine de mesafelerine ve ne kadar zırh giydiklerine bağlıdır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile kurmalı tüfekler sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg mobile hile nasıl yapılır android


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER