PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme [Android kullanıcıları için]

PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme
PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme

PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme; PUBG Mobile Lite’ın yeni sürümleri geliyor. Pubg Rehberi düzenli olarak çıkacak güncellemeleri ve oyuna çeşitli iyileştirmeler ve yeni özellikleri sizler ile paylaşacak. Kullanıcılar, geliştiricilerin güncellemeler getirmesini sabırsızlıkla bekliyor. Yaklaşan güncellenmiş beta sürümü, PUBG Mobile Lite 0.22.0, yakın zamanda kullanıma sunuldu.

Kullanıcılar, geliştirici tarafından dahil edilen tüm yeni özellikleri görmek için APK dosyasını kullanarak beta sürümünü indirebilir. Oyunun Son güncellemesi ile birlikte eklenen bir çok özellik mevcut olacaktı. Bu makale Sizlere Pubg Mobile Lite Hakkında En son Güncellenmiş Sürümün Beta Versiyonunu Sunacaktır.


PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG: New State (Mobil) 40 milyon kaydı geçtiği biliniyor


PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme adım adım kılavuz

Oyuncuların en son PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta sürümünü cihazlarına indirip yükleme adımları aşağıda listelenmiştir:

Aşama 1: Oyuncular öncelikle PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK dosyasını web sitesinden indirmelidir. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sayfaya yönlendirilebilirler:

PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme

PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK indirme linki: tıkla indirme sayfası

APK dosya boyutu yaklaşık 1001MB olduğundan, kullanıcılar indirmeden önce akıllı telefonlarında yeterli depolama alanı olduğundan emin olmalıdır.

Aşama 2 : Oyuncular, henüz yapmadıysa, cihazlarında “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını etkinleştirmelidir.

Aşama 3: Bundan sonra, kullanıcılar daha önce indirilen PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK dosyasını yükleyebilir.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 güncellemesi


Aşama 4: Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyuncular PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta uygulamasını açabilirler.

“Misafir” hesabı seçeneğini kullanarak giriş yapabilir ve PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta güncellemesindeki yeni özellikleri görebilirler. Yükleme işlemi sırasında bir hata oluşursa, oyuncuların APK’yi yeniden indirmeleri ve yukarıdaki adımları tekrarlamaları önerilir.

Not: PUBG Mobile Lite şu anda Hindistan’da yasaklandığından, bu ülkedeki oyuncuların cihazlarına yüklemekten ve indirmekten kaçınmaları önerilir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Lite 0.22.0 beta APK Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile 1.6 son güncellemesi


Bu içeriğe oy verin!