PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme APK (Tüm Android cihazlar için)

PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme
PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme

PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme apk dosyası paylaşıldı. PUBG Mobile Lite, popüler oyun PUBG Mobile’ın daha küçük bir versiyonudur. Premium sürümü gibi, kullanıcıların oyun deneyimini geliştirmek için düzenli güncellemeler alacak ve oyun oynarken keyif alabilecekleri yeni özellikler içerecek. Birkaç ay önce PUBG Mobile Lite’ın en son güncelleme sürümü 0.22.0 yayınlandı.

İndirmek için oyuncular Battle Royale oyununun Google Play mağaza sayfasına gidebilirler. Alternatif olarak oyuncular PUBG Mobile Lite web sitesinde bulabilecekleri APK dosyasını da kullanabilirler.

Not: PUBG Mobile Lite şu anda Hindistan’da yasaklanmıştır. Bu nedenle yerli oyuncular oyun indirmemeli veya oynamamalı, BGMI’ye başvurmalıdır.


Ayrıc şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile premium sandık


PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme APK

PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme
PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme

Oyuncular, oyunun yeni sürümünü kullanmak ve cihazlarına yüklemek için aşağıdaki adımları takip edebilirler:

Aşama 1: PUBG Mobile Lite için APK dosyasını indirmek için bir web tarayıcısı açın ve resmi web sitesine gidin.

Bu URL, kullanıcıyı o konuma yönlendirmek için kullanılacaktır.

Aşama 2: Kişiler daha sonra ekranlarında “APK İndir” yazan bir seçenek görebilecekler. En son güncelleme için dosyayı indirmek için bu düğmeye tıklamaları gerekecek.

Oyunun en son sürümü yaklaşık 714 MB boyutundadır. Bu nedenle oyunların indirilmesi ve yüklenmesi, kullanıcının cihazında yeterli alan gerektirir.

Aşama 3: Dosya cep telefonlarına indirildikten sonra, oyuncuların “Bilinmeyen Kaynaktan Yükle” ayarını etkinleştirmeleri gerekir.

Ardından kuruluma devam edebilirler.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite gibi oyunlar


APK dosyası nasıl indirilir

Yükleme işlemi sırasında bir ayrıştırma hatası oluşursa, oyuncuların APK dosyasını yeniden yüklemeleri önerilir. Ancak sorun devam ederse, oynatıcı dosyayı web sitesi sunucusundan yeniden indirmeyi deneyebilir.

Aşama 4: Son olarak, işlem tamamlandıktan sonra kullanıcılar PUBG Mobile Lite uygulamasını açıp hesaplarına giriş yaptıktan sonra oynamanın keyfini çıkarabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite Kodları


Bu içeriğe oy verin!