Perşembe, Mayıs 30, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncellemesi: doğrudan indirme bağlantısı

PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncellemesi nasıl gerçekleştirilir? Yıllar geçtikçe, geliştiriciler tarafından yayınlanan çok sayıda güncelleme sayesinde PUBG Mobile Lite önemli ölçüde geliştirildi. Genel kullanıcı deneyimini iyileştirmek için bazı yeni ve yenilikçi özellikler tanıtıldı. Oyunun en son güncellemesi PUBG Mobile Lite sürüm 0.22.0, bir aydan fazla bir süre önce yayınlandı ve birçok dekorasyon getirdi. Cihaza indirmemiş olan kullanıcılar APK dosyasını Play Store’dan veya oyunun resmi web sitesinden indirebilir.

Not: PUBG Mobile Lite Hindistan’da yasaklanmıştır. Bu nedenle, bu ülkedeki kullanıcılar oyun indirmeye çalışmaktan kaçınmalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile vs Free Fire Max


PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncellemesi indirme

Kullanıcılar aşağıdaki adımları izleyerek oyunun en son sürümünü yükleyebilirler:

Adım 1: Oyuncuların PUBG Mobile Lite web sitesine ulaştıktan sonra APK indirme seçeneğine tıklamaları gerekir. Bu, dosyanın indirilmesini tetikleyecektir.

Bu bağlantı , resmi PUBG Mobil Lite web sitesine.

Oyuncular, PUBG Mobile Lite’ın en son sürümünün APK dosya boyutunun 714 MB olduğunu bilmelidir. Bu nedenle, kurulum gereksinimlerini karşılamak için cihazda yeterli depolama alanı bulunduğundan emin olmaları gerekir.

Adım 2: Dosya tamamen cihaza indirildikten sonra kişi kuruluma devam edebilir. Ancak, kullanıcının bunu yapmadan önce “Bilinmeyen kaynaktan yükle” ayarını değiştirmesi gerekir.


PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncellemesi
PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncellemesi

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite ücretsiz Battle Coins


Adım 3: Oyuncular nihayet kurulumun sonunda PUBG Mobile Lite uygulamasını açabilirler. Ardından, mobil cihazlarında 0.22.0 sürümünün keyfini çıkarmak için hesaplarına giriş yapabilirler.

Ayrıştırma hatası oluşursa,

oynatıcı dosyayı yeniden yüklemeyi deneyebilir. Ancak sorun devam ederse dosyayı tekrar indirmeyi düşünebilir ve yukarıdaki adımları uygulayabilirler.

PUBG Mobile Lite, daha gelişmiş versiyonu gibi düzenli olarak güncellenecektir. Topluluk, birçok yeni içerik getirdiği için yeni sürümü sabırsızlıkla bekliyor. PUBG Mobile Lite’ın en son çeşidi 0.22.0 yinelemedir. Oyunda birçok kozmetik sunuyor. Oyuncular, yayınlanmasından çok memnunlar ve güncellemeyi cep telefonlarına indirmek için APK dosyasını kullanabilirler. Ayrıca Google Play Store’u da kullanabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs Free Fire


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER