Perşembe, Haziran 13, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi, Ne Zaman Gelecek: Winner Pass ödülleri ve daha fazlası

PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi: ifadeler, takım elbiseler, PUBG Mobile Lite 27. Sezon Winner Pass ödülleri görünümler ve diğer öğeler. Gibi kozmetik ürünleri almanın en etkili yollarından biridir.


pubg mobile lite 27 sezon cikis tarihi ne zaman gelecek winner pass odulleri ve daha fazlasi 2

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite 0.21.2 nasıl indirilir


Geliştirici, oyunculara her ay yeni bir geçiş sağlayacak. 27. Sezon Kazanan Winner Pass artık 1 Ağustos’tan itibaren satın alınabilir. Buna yeni bir dizi ödül dahildir, oyuncuların Winner Passı geçmek ve bunları elde etmek için çeşitli görevleri tamamlaması gerekir. PUBG Mobile Lite 27. Sezon Ne Zaman Gelecek hakkında tüm detaylar bu makalede.

PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Lite 27. Sezon Winner Pass ödülleri kazanma hakkında ayrıntılı bilgi, Çıkış Tarihi ve bitiş tarihini Daha önce de belirtildiği gibi, PUBG Mobile 27. sezon Winner Pass, bugün yaklaşık 07:30 IST (+5:30 UTC) olan 1 Ağustos’ta başlıyor.

PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi
PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi

PUBG Mobile Lite 27. Sezon bitiş tarihi: 30 Ağustos

Ağustos ayına kadar sürecek ve RP bölümünde açıklandığı gibi 30 Ağustos’ta sona erecek. Önceki sezonlarda olduğu gibi, Winner Pass Sezon 27, iki ücretli sürüm sunacak: MÖ 280’e mal olan Elite Yükseltme ve MÖ 800’e mal olan Elite Upgrade Plus.

pubg mobile lite 27 sezon cikis tarihi ne zaman gelecek winner pass odulleri ve daha fazlasi 4

PUBG Mobile Lite 27. Sezon Winner Pass ödülleri

 • WP Derece 1: 500 BP
 • WP Sıra 2: 50 Gümüş
 • WP Derece 3: 2x EXP Kartı: 1 Saat
 • WP Derece 5: Dhamaka Kraker Şapkası
 • WP Derece 7: 2x BP Kartı: 1 Saat
 • WP Rütbe 9: 65 Gümüş
 • WP Rütbesi 10: Görev Kartı (27. Sezon)
 • WP Rütbesi 12: 65 Gümüş
 • WP Derece 14: 2x EXP Kartı
 • WP Rank 15: Sevgi Paraşütünün Notları
 • WP Derece 17: 120 Gümüş

Öte yandan, PUBG Mobile Lite 27. Sezon Çıkış Tarihi yukarıda belirtilmiştir. Daha hafif bir sürümü geliştirilmediği için PUBG Mobile Lite kullanıcıları hala bu oyunu oynamaya devam etmektedir.


PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi

Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite kodu


Bir Yandan Türk PUBG Mobile Lite oyuncularının şu anda Battlegrounds Mobile India’nın daha hafif bir sürümünün gelecekte yayınlanıp yayınlanmayacağını belirlemek için içerik oluşturucunun resmi onayını beklemekten başka seçeneği yok.

pubg mobile lite 27 sezon cikis tarihi ne zaman gelecek winner pass odulleri ve daha fazlasi 5

PUBG Mobile Lite 27. Sezon Ne Zaman Gelecek Gereksinimler:

Google Play Store’un açıklamasına göre gereksinimler şunlardır: ” PUBG Mobile Lite 27. Sezon önerilen sistem gereksinimleri: Android 5.1.1 veya üstü ve en az 2 GB RAM bellek.”

Gereksinimleri karşılayan cihazlar oyunu çalıştırabilmelidir,

PUBG Mobile Lite 27. Sezon Ne Zaman Gelecek çıkışı bugün itibariyle gerçekleşek bir sezon oldu. ancak deneyimin sorunsuz olacağının garantisi yoktur. İçerik oluşturucular ayrıca BGMI’da hafif bir kurulum özelliği uygulayarak oyuncuların tüm içeriği indirmek yerine yalnızca ihtiyaç duydukları kaynakları indirmesine izin verdi. Sonuç olarak, dosya boyutu önemli ölçüde azaltılmıştır. Sınırlı depolama alanı nedeniyle oyun oynayamayan oyuncular artık PUBG Mobile Lite 27. Sezon bilgisayarlarda çok rahat bir şekilde deneyebilirsiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Lite 27 Sezon Çıkış Tarihi Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Redeem Kodları Ağustos 2021


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER