PUBG Mobile Lite 33. Sezon Winner Pass çıkış tarihi Ne Zaman (fiyatı)

PUBG Mobile Lite 33. Sezon
PUBG Mobile Lite 33. Sezon

PUBG Mobile Lite 33 Sezon Winner Pass çıkış tarihi Ne Zaman? PUBG Mobile Lite, son derece ünlü battle royale oyunu PUBG Mobile’ın hafif bir versiyonudur. Bu türdeki tüm oyunlara benzer şekilde, oyuncuların kullanması için heyecan verici oyun içi öğeler, aksesuarlar ve kozmetikler sunar.

Battle Royale oyununun 33. Sezonu başlamak üzere ve kullanıcılar yaklaşan Winner’s Pass için heyecanlı. Geçişler, Savaş Parası (oyun içi para birimi) harcayarak satın alınmalıdır.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State 2. Sezon


PUBG Mobile Lite 33 Sezon Winner Pass çıkış tarihi

PUBG Mobile Lite 33. Sezon Kazanan Bileti
PUBG Mobile Lite 33. Sezon Kazanan Bileti

Battle Royale oyununun mevcut sezonu Ocak 2022’de sona erecek. Gelecek sezon için Zafer Bileti bundan kısa bir süre sonra satışa sunulacak. Sezon 33 Winners Pass’ın 1 Şubat’ta gelmesi bekleniyor. Önceki winner pass geçişlerine göre, beklenen zamanı 2AM UTC civarında, bu da 07.30AM IST civarında.

Geçiş Türleri ve ilgili fiyatları

PUBG Mobile Lite 33. Sezon Winner Pass Fiyatı
PUBG Mobile Lite 33. Sezon Winner Pass Fiyatı

Kazanan bileti almanın temel amacı, çekici ödüller elde etmektir. Winner Pass’ın iki çeşidi vardır ve ödül havuzu buna göre bölünmüştür. –İki geçiş, Elite Upgrade ve Elite Upgrade Plus’tır. İlki 280 Savaş Jetonuna, ikincisi 800 Savaş Jetonuna mal oldu.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State 2. Sezon


Sezon 33 Kazanan Bileti nasıl yükseltilir

Oyuncular, Kazanan Biletlerini yükseltmek için aşağıdaki adımları takip edebilirler:

Adım 1: Battle Royale oyununu açmaları ve Winner Pass simgesine dokunmaları gerekiyor.

Adım 2: Sezon 33 Kazanan Bileti çeşidi göründüğünde, oyuncuların bunlardan herhangi birine dokunması gerekecek.

3. Adım: Daha sonra, seçtikleri Kazanan Bileti yükseltmek için gerekli Savaş Paralarını ödemek zorunda kalacaklar.

Pubg Mobile lite Sezonlarını takip etmeyi düşünüyorsanız en doğru yerde olduğunuz size söylemek isterim. Güncellemeler, Yeni oyun modları ve daha fazlası için bizleri takipte kalın. Aklınızda takılan herhangi bir soruda sizlere destek çıkmak isteriz. Websesi Platformu günden güne büyüyor ve her konuda sizlerin desteğine ihtiyaç duyuyor. Bu yüzden lütfen görüş ve önerilerinizi bizlere belirtin.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Lite 33 Sezon sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Spider Man Ağ


Bu içeriğe oy verin!