Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Lite Bedava BC ( ücretsiz almak için en iyi 3 uygulama)

PUBG Mobile Lite Bedava BC paylaşıldı. PUBG Mobile Lite, kullanıcılarına çeşitli öğeleri takas etmeleri için Battle Coins (BC) adı verilen özel bir para birimi sağlar. Oyuncular, kazanan geçişlerin, kıyafetlerin ve yükseltilebilir silah görünümlerinin kilidini açmak için oyun içi para birimini kullanabilir. Ancak, oyuncuların da satın almak için gerçek para harcaması gerekiyor.

Birçok oyuncu oyunda gerçek para harcayamaz. Bu nedenle, BC’yi satın almalarına yardımcı olmak için her zaman alternatif yollar ve çevrimiçi uygulamalar ararlar. Bu makale, kullanıcıları Google hesaplarına veya diğer platformlara eklediklerinde gerçek parayla ödüllendiren bu tür üç uygulamayı tartışıyor. Aynı zamanda PUBG Mobile Lite ücretsiz BC imkanları sağlıyor.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite 0.22.0 güncelleme


PUBG Mobile Lite Bedava BC

Google Ödüllü Anketler

Google’ın uygulaması Google Ödüllü Anketler milyonlarca kullanıcı tarafından güveniliyor. İnsanlara basit ve kısa anketleri tamamlamaları için Google Play puanları sağlıyor. Oyuncular, cihazlarında uygulamaya erişebilir ve ardından ad, yaş, dil ve ülke gibi temel bilgileri girerek profillerini oluşturabilir. Tamamlandıktan sonra bir anket alacaklar ve onlara ödüller verecekler.

2) Mistplay

PUBG Mobile Lite Bedava BC
PUBG Mobile Lite Bedava BC

Listedeki ikinci uygulama Mistplay. Uygulama, kullanıcılarına birim adı verilen özel noktalar sağlar. Kullanıcılar, uygulamayı bir haftalığına açma veya uygulama içinde mobil oyun oynama gibi görevleri tamamlayarak bu birimleri elde edebilirler.

Kullanıcıları Google Play hediye kartlarını kullanabilecek birimlerle ödüllendirin. PUBG Mobile Lite oyuncuları, oyun içi mağazadan BC’yi kullanmak için bu hediye kartlarını kullanabilir. Hayranlar, MistPlay’i bu bağlantı aracılığıyla Google Play mağazasından indirebilir.


Ayrıc şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile premium sandık


3) Easy Rewards

PUBG Mobile Lite’da ücretsiz BC almanın üçüncü yolu, Easy Rewards uygulamasıdır. Uygulama, uygulamayı indirerek para kazanma, anketleri yanıtlama vb. gibi çeşitli ilginç teklifler sunar.

Oyuncular uygulamada kazandıkları parayı hediye kartları satın almak için kullanabilirler. Bu hediye kartları, PUBG Mobile Lite’da yükseltmek için mağazadan savaş jetonları veya diğer eşyaları satın almak için kullanılabilir.

Oyuncular, bu bağlantı aracılığıyla Google Play mağazasında Kolay Ödülleri indirebilir.

Not: Belirtilen uygulamalar yazarın tercihlerine dayanmaktadır. Bu nedenle, kullanıcılar uygulamayı kullanmadan önce uygulamanın gizlilik politikasını ve hizmet şartlarını kontrol etmelidir.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Lite Bedava BC sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite gibi oyunlar


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER