Pazar, Haziran 16, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PUBG Mobile Lite ücretsiz Battle Coins (BC) nasıl alınır

PUBG Mobile Lite ücretsiz Battle Coins: Çoğu battle royale oyununda olduğu gibi PUBG Mobile Lite, kullanıcıların görünümler, giysiler, ifadeler vb. Satın almak için kullanmaları gereken bir oyun içi para birimi olan Battle Coins’i içerir. Ancak, oyuncular oyunda ücretsiz olarak alamazlar. Tüm kullanıcılar bu sanal para birimini almak için para harcayamaz. Birçok kişi BC’yi ücretsiz almanın bir yolu olup olmadığını bilmek ister.

Bunu yapmanın birçok yolu vardır, ancak Google anket ödülleri en kolaylarından biridir. Bu makale sizlere PUBG Mobile Lite ücretsiz Bc almanın en kolay yollarını sunacaktır.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG New State vs Free Fire


PUBG Mobile Lite ücretsiz Battle Coins Almanın Tüm Yolları

pubg mobile lite ucretsiz battle coins bc nasil alinir 2
Anket üzerinden bir çok oyunda Ücretsiz Oyun parası kazanabildiğiniz biliyor muydunuz?

Google Ödüllü Anketler

Google’ın uygulaması Google Ödüllü Anketler milyonlarca kullanıcı tarafından güveniliyor. İnsanlara basit ve kısa anketleri tamamlamaları için Google Play puanları sağlıyor. Oyuncular, cihazlarında uygulamaya erişebilir ve ardından ad, yaş, dil ve ülke gibi temel bilgileri girerek profillerini oluşturabilir. Tamamlandıktan sonra bir anket alacaklar ve onlara ödüller verecekler.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Lite vs Free Fire


Anketlerin ve ödüllerin sıklığının kullanıcıdan kullanıcıya değişeceğini vurgulamakta fayda var. Biraz zaman alsa da kullanıcılar gerekli puanları topladıktan sonra oyun içinde ücretsiz olarak BC alabiliyorlar. Oyuncular Google Anketleri sadece ücretsiz Battle Coins almak için değil bir çok oyun için kullanabilirler.

Google Play üzerinden alınan Kredi ile PUBG Mobile Lite ücretsiz Bc nasıl alınır?

Oyuncular aşağıdaki adımları izleyerek oyun içinde para satın alabilirler:

Aşama 1: Oyuncuların PUBG Mobile Lite hesabınıza giriş yapması ve BC’nin yanındaki + düğmesine dokunması gerekir.

PUBG Mobile Lite ücretsiz Battle Coins
PUBG Mobile Lite ücretsiz Battle Coins

Aşama 2: Ardından, oyun içi para birimi satın almak için çeşitli seçenekler ekranda görünecektir. En çok istenen paketi seçin.

PUBG Mobile Lite ücretsiz Bc
PUBG Mobile Lite ücretsiz Bc kazanarak oyun içerisinde para ile alabileceğiniz eşyaları kostümler güçlendirmeleri edinebilrisiniz.

3. Aşama: Kullanıcılar, anketleri doldurarak kazandıkları Google Play Kredileri ile ödeme yapabilirler.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PUBG Mobile Lite ücretsiz Bc Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca Şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG: New State


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER