Salı, Temmuz 23, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek, Son Güncelleme

Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek? Metro Royale çıkışında bir grup kampçı tarafından öldürülmenin tatlı acısına hazır mısınız? Bitiş çizgisini geçerken zor kazanılan tüm ganimetlerinizi kaybetmek için sabırsızlanıyorsanız, şanslısınız demektir. PUBG Mobile 2.1, Metro Royale’ı üçüncü (veya dördüncü) kez geri getiriyor. Dürüst olmak gerekirse, bu günlerde oyunun döner kapılarında yeni ve geri dönen modlara ayak uydurmak gittikçe zorlaşıyor. Bu makaleye tıklamadan önce bu biraz kasvetli başlığı okumadıysanız. Payload’ın geri geldiğini bildiğinizden emin olmalıyım, bu da tek yorumumuzun yazarını memnun etmelidir. Geçenlerde son zamansız ölümünü gerçekleştirdi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz; Pubg yeni sezon ne zaman


metro royale ne zaman gelecek 2022

Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman
Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman

PUBG Mobile’ı geçen yılın ikinci yarısından önce önemli bir süre oynadıysanız. Zombi hayatta kalma simülasyonunu ve insan uçuş haraçlarından olaylara kadar sürekli değişen tamamen farklı oyun modları listesini biliyordunuz. Ünlü film canavarları sizi ayaklarının altına almakla tehdit ediyor. Bu noktada, yeni favori sınırlı süreli modunuzun tekrar görünmesi pek olası değildir. Ancak rakip oyunların lansmanına denk gelen büyük bir baskıdan sonra. (Evet, fark ettik), PUBG Mobile’ın en iyi modlarından bazıları düzenli olarak geri dönmeye başlıyor. Bunların en popüleri Metro Royale gibi görünüyor. Son kaldırmadan sonra o kadar çabuk geri geldi ki neden tekrar ortadan kaybolduğu belli bile değil. Eee tabi ki de sevilen her içeriğin gitmesini oyuncularda dört gözle bekliyor oluyor.

Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman Gelecek

Geçen seferki gibi, Metro Royale yama gününde PUBG Mobile’a geri dönmeyecek. Bunun, oyunculardan önce yeni içeriği denemelerini isteyen bir Tencent vakası olduğundan şüpheleniyoruz.

Ama güncellemeden hemen sonra gelmesini bekleyebiliriz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Metro Royale Ne Zaman sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg rp ne zaman sıfırlanıyor


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER