Pubg mobile müşteri hizmetleri ve telefon numarası nedir?

pubg mobile müşteri hizmetleri
pubg mobile müşteri hizmetleri

pubg mobile müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? Pubg mobile’da bir sorun ile karşılaştığımızda veya sıkıntılarımızı belirtmek için bir iletişim bilgisine ihtiyaç duyabiliriz.

Oyun içi PUBG Mobil Destek ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki talimatları izleyin. Lobi ekranının sağ alt kısmındaki ▲Ayarlar düğmesini tıklayın. Contact CS’yi [Temel Ayarlar] sekmesinin sol alt kısmında bulabilirsiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Yeni Sezon Ne Zaman


pubg mobile müşteri hizmetleri telefon numarası nedir?

Pubg mobile desteğiyle iletişime geçmeden önce bilmeniz gereken durumlar olabilir. Bu durumları sizler için aşağıda listeledik.

Oyun içi PUBG Mobil Destek ile iletişime geçmek için şu adımları izleyin: [oyunda] Ayarlar ekranına girmek için lobi ekranının sağ alt köşesindeki “Ayarlar” simgesine tıklayın. “CS” düğmesini [Temel Ayarlar]’ın sol alt köşesinde bulabilirsiniz. [ağ] Bizimle çevrim içi iletişim kurmak için oyuna giriş yapmış olmanıza gerek yoktur. Https://pubmobile.helpshift.com PUBG MOBILE CS ile iletişime geçmek için lütfen aşağıdaki web sitesine giriş yapın.

pubg müşteri hizmetleri e-posta

Veri kontrolü:  Proxima Beta Pte. sınırlı | E-posta: dpo@proximabeta.com

AB Temsilcisi :  Proxima Beta Europe BV | E-posta: dpo@proximabeta.com

Birleşik Krallık Temsilcisi : Image Frame Investment (UK) Limited | E-posta: dpo@proximabeta.com

Sırbistan Temsilcisi: Karanovic & Partners oad Beograd. | E-posta: local.representative@karanovicpartners.com

Türkiye Veri Sorumlusu Temsilcisi : Özdağıstanlı Ekici Avukatlık Ortaklığı. Email: turkeydatarep_proximabeta@iptech-legal.com (Özdağıstanli Ekici Avukatlık Ortaklığı, veri sorumlusu temsilcimiz olup, yetkisi 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nda belirtilen yetkilerle sınırlıdır. Oyun içi davranış, yasaklar, soruşturmalar, sivil veya cezai şikayetler gibi diğer konular.)  

Kaynak; https://www.pubgmobile.com/privacy/en.html

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg mobile müşteri hizmetleri sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg sunucu değiştirme 60 gün beklemeden


Bu içeriğe oy verin!