Cumartesi, Nisan 20, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Oyuncu Engelleme ve Engeli Kaldırma

Pubg Mobile Oyuncu Engelleme nedir? nasıl yapılır? gibi sorular bu yazıda detaylı olarak sizler için cevaplanıyor. pubg oyuncu engelleme işlemlerini sizlere en detaylı bir şekilde aktarmak istiyoruz. PUBG Mobile, premium battle royale oyunlarından biri haline geldi. Oyun, keşfedilecek birçok harita ve mod ile sürükleyici bir deneyim sunuyor. Facebook gibi PUBG Mobile da oyuncunun başka bir oyuncuya arkadaşlık isteği göndermesini sağlayan bir özelliğe sahip.

Pubg Mobile Oyuncu Engelleme
Pubg Mobile Oyuncu Engelleme

Bu yazımızda size pubg de oyuncu engelleme işlemini göstermek istiyoruz. Pubg’de sorun çıkaran veya canınızı sıkan oyuncuları nasıl engelleyeceğinizi Henüz bilmiyor musunuz?. pubg da oyuncu engelleme işlemi iki dakikadan fazla sürmez. Çoğu oyuncu, PUBG Mobile’da birini engelleyebileceklerinin farkında bile değil. Bu özellik, bir oyuncunun çevrimiçi zorbalık ve siber zorbalıktan kaçınmasına yardımcı olmak için oyuna eklendi.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Popülerlik Gizleme


Pubg Oyuncu Engelleme

Pubg de Oyuncu Engelleme işlemleri Birini arkadaş listesinden çıkarmak yada, bir oyuncuyu engellemek istiyorsanız, lütfen aşağıda listelenen adımları izleyin:

  • 1. [Arkadaşlar]’a erişmek için Lobinin sol ortasındaki Arkadaşlar simgesine dokunun.
  • 2. [Arkadaşlar] altında, bir sonraki arayüze erişmek için [Arkadaşlar]’ın sağ üst köşesindeki simgeye dokunun, peşinden “Oyun arkadaşları”nı görebilirsiniz.
  • 3. [Oyun Arkadaşları] altında, engellemek arzu ettiğiniz arkadaşınızın avatarının sağ yanındaki Mesaj simgesine dokunun,
  • 4. [Mesaj] sayfasının altında, sayfanın üst orta kısmındaki simgeye dokunun, peşinden arzu ettiğiniz oyuncuyu engellemek için “Oyuncuyu engelle”ye tıklayın.
Pubg Mobile Oyuncu Engelleme
Pubg Mobile Oyuncu Engelleme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Redeem Code Godzilla


pubg oyuncu engeli kaldırma ;

Bir kullanıcının engellemesini kaldırmak istiyorsanız, bunu aşağıdaki adımları uygulayabilerek yapabilirsiniz:

  • 1. [Arkadaşlar]’a erişmek için Lobinin sol ortasındaki Arkadaşlar simgesine dokunun.
  • 2. [Arkadaşlar] altında, bir sonraki arayüze erişmek için [Arkadaşlar]’ın sağ üst köşesindeki simgeye dokunun, peşinden “Oyun arkadaşları”nı görebilirsiniz.
  • 3. [Oyun Arkadaşları] sayfasının altında, [Engelleme listesi] sayfasına erişmek için köşenin sol yanındaki [Engelleme listesi] simgesine dokunun.
  • 4. Oyuncunun avatarının sağ yanındaki [Engellemeyi kaldır] üstüne dokunun, peşinden arzu ettiğiniz oyuncunun engellemesini kaldırmak için “Tamam”a tıklayın.
pubg mobile oyuncu engelleme ve engeli kaldirma 2021 3
pubg mobile oyuncu engelleme ve engeli kaldirma 2021 4

Pubg Mobile Oyuncu Engelleme

Pubg Mobile Oyuncu Engelleme öncesinde liyakat puanını Bilmiyorsanız, PUBG Mobil Liyakat Puanları bir takım oyununda oynamak için çok önemlidir. Bir oyuncunun Başarı Puanı 60’ın altındaysa, takım oyunu oynayamaz. Takım arkadaşınızı yanlışlıkla bir el bombası veya araç patlamasıyla öldürürseniz, bazı liyakat puanları kaybedersiniz. Başarı Puanınızı artırmak için takım arkadaşlarınız ile iyi geçinmeniz gerektiğini unutmayın.

Geçtiğimiz günlerde oyuncular dan birinin pubg hediye gönderilmedi bu oyuncu seni engelledi tarzında bir hata ile karşılaştığını görmüştük. Bu hatanın tek sebebi o oyuncunun sizi engellemesinden dolayıdır. Peki Pubg’de bir oyuncu nasıl engellenir? adımlarını yukarıda hem görsel hemde sözel olarak sizler ile paylaşmış bulunmaktayız. PUBG Mobile’da bir oyuncuyu nasıl engelleyeceğiniz yukarıda açıklanmıştır.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Oyuncu Engelleme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Godzilla vs Kong


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER