Oyun

PubG Mobile Oyuncu Sıralama: Pubg sıralamam Nedir?

PubG Mobile Oyuncu Sıralama Listesini sizler için paylaşıyoruz. Bugün oyunların bize nasıl değer verdiğine nasıl bakacağımızı öğreneceğiz. Daha spesifik olarak, PUBG Mobile’da nerede olduğumuzu nasıl bileceğiz. Bu, bir süredir kendinize sorduğunuz bir soruysa, bu gönderide tüm sorularınızı ele alacağız. Gördüğünüz gibi sıralama, oyunun bizi oyuncular olarak nasıl gördüğüdür. Bu değer ne kadar düşük olursa oyun bizi o kadar kötü görür.

Menzilimizin birkaç faktöre bağlı olduğunu, ancak çoğunlukla oyunda ayağa kalkma yeteneğine bağlı olduğunu unutmamak önemlidir.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Kaç Saat PubG Mobile Oynadım


PubG Mobile Oyuncu Sıralama Listesi

PUBG Mobile’da rütbenizi bilmek için öncelikle 8 rank olduğunu bilmelisiniz. Diamond rütbesini tamamlamak için önce Bronze’dan Silver’a geçmeniz, Gold’a yükseltmeniz ve ardından becerilerinizi Platinum’a yükseltmeniz gerekir. Bundan sonra, yeterince yetenekliyseniz, dünyanın en iyi oyuncularının taç sıralamasına katılabilirsiniz.

O zaman asın saflarına adım atma ve kendinizi bir fatih yapma şansınız var. Şimdilik oyuna girip ana menüden Mevsimler bölümünün sağ alt köşesine giderek rankınızı görmeniz yeterli. Burada rütbenizi ve sahip olduğunuz tam puanı görebileceksiniz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Hesap Sıfırlama


Pubg sıralamam Nedir?

PUBG Mobile 3 derecelendirme sistemine sahiptir. İkili, solo ve takım halinde. Bu şekilde, 3 oyun modundan herhangi birinde kendinizi iyi konumlandırabileceksiniz, ancak diğer oyun modunda bu olmayabilir. Size bir fikir vermek için, çoğu oyuncu Duo modlarını diğer modlardan önemli ölçüde daha az kullanır. Bununla birlikte, sıralamanızı görmek kolaydır, herkes yapabilir. PUBG Mobile oldukça karmaşık bir menüye sahip bir oyundur.

Her geçen gün daha fazlası eklenmektedir ancak tek bir tıklama ile sıralamanızı belirleyebilirsiniz.

Pubg Mobile Rehberlerini sizler için adım adım paylaşıyoruz. Bu, Oyun hakkında tüm detaylara sahip olmak için Sayfamızı takip ediniz. Böylelikle son gelişmelerden ve güncellemelerden yararlanmış olursunuz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Oyuncu Sıralama sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile Royal Pass Hediye


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu