Perşembe, Şubat 22, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

Pubg Mobile Popülerlik Gizleme : Pubg popülerlik [Açma Kapatma]

Pubg Mobile Popülerlik Gizleme Nasıl yapılacağını bu makalede sizlere aktaracağız. Pubg Popülerlik Gizleme Nedir? Popülerlik Nedir? PUBG sadece bir oyun değil, artık bir trend. PlayerUnknown’s Battleground (PUBG), dünyanın dört bir yanından milyonlarca hayranla dünyanın en popüler aksiyon oyunlarından biri haline geldi.

Bağımlılığı ve aksiyon oyunlarıyla oyun dünyasında tarih yazdı. Son zamanlarda, bu oyundaki oyuncular popülerlik kazanmanın yanı sıra pubg mobile de popülerlik gizleme istiyor. Popülerlik, kaç oyuncunun size hediye gönderdiğini gösterir. Oyunun içerisindeyken Ayrıca başkalarının profiline gidebilir ve onlara istediğiniz hediyeyi gönderebilirsiniz.

Pubg Mobile Popülerlik Gizleme
Pubg Mobile Popülerlik Gizleme

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Redeem Code Godzilla


pubg popülerlik gizleme açma ve kapatma nasıl yapılır?

pubg de popülerlik gizleme işlemine başlamadan önce Popülerlik nasıl kazanılır? Açma işlemi nasıl uygulanır? Kapatma işlemi nasıl uygulanır? Bu da başkalarının popülaritesini artıracaktır. Bu, kaç oyuncunun size hediye gönderdiğini gösterir. Ayrıca başkalarının Profiline gidebilir ve onlara ücretsiz hediyeler gönderebilirsiniz, bu da başkalarının popülaritesini artırır. Genel olarak popülerlik gizleme pubg İçin Aşağıdaki adımları tamamlayın;

Adım 1. Lobiye gidin ve çerçeveye tıklayın

pubg mobile populerlik gizleme pubg populerlik acma kapatma

Adım 2. Sonra sağ üst köşede kalem gibi küçük bir düğme var oradaki düğmeye tıklayınız.

pubg mobile populerlik gizleme pubg populerlik acma kapatma 2

Adım 3. Karşınıza çıkan listede [Bağlantılar]’a tıklayın ve ayrıntılarınızı [açık & Kapalı] olarak değiştirin. pubg popülerliği gizleme için adımları uygulayıp Kapalı duruma aldığınız taktirde Popülerliğinizi kimse göremez olur.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: Pubg Mobile Godzilla vs Kong


Pubg Mobile Popülerlik Gizleme Nedir?

pubg popülerliği gizleme yukarıda bahsettiğimiz adımları tamamladığınız taktirde hiç bir probleminiz kalmayacaktır. Popülerlik, profilinizi diğer oyuncular için daha çekici hale getirmek anlamına gelir. Hayranlarınız olan insanlar varsa, sizi popüler yapabilirler. Ne kadar popüler hediyeler yaparsanız, profiliniz o kadar çekici görünecektir.

Popülerliği ücretsiz değil ve oyunda para ile satılıyor ve Profilinize girip market üzerinden bakarak alabilirsiniz demeyi çok isterdim ama, Profilinizi çekici kılmak için hiçbir mağazada popülerlik satın alamazsınız. İnsanlar profilinizi ziyaret ettiğinde ve size popülerlik kazandırdığında popülerliğiniz artar. PUBG geliştiricileri, oyuna olan ilgiyi artırmak için düzenli olarak yeni öğeler yayınlar. İyi olduğunuzdan emin olmak için yeni öğeler, yeni silahlar, yeni numaralar ve daha fazlasını içerirler. PUBG’de popülerlik son zamanlarda popüler bir terim oldu. Popülerlik, PUBG dünyasında ne kadar popüler olduğunuzu tanımlamak için kullanılan bir terimdir. İnsanlar, PUBG profilinizin popülerliğini gördükten sonra karakterinizi yargılarlar. İşi kolaylaştırmak için PUBG, popülerlik adına birkaç makale sunuyor.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. Pubg Mobile Popülerlik Gizleme Sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile Güvenlik Uyarısı


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER