Cumartesi, Haziran 15, 2024

ÇOK OKUNANLAR

İLGİLİ YAZILAR

PubG Mobile Popülerlik Nasıl Gizlenir? Popülerlik Gizleme Adımları

PubG Mobile Popülerlik Nasıl Gizlenir? Popülerlik, kaç oyuncuyla etkileşim kurduğunuzu, profilinizi görüntülediğinizi veya bir şekilde iletişim kurduğunuzu belirleyen oyun içi bir ölçümdür. Bu değeri ortaya çıkarmaktan rahatsızsanız bu makaleyi okuyarak PubG Mobile’da popülerliği nasıl gizleyeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hediye alarak veya göndererek, takım maçlarını tamamladıktan sonra puan kazanarak veya arkadaşlık isteklerini kabul ederek popülerlik kazanın. Bu değer çok yüksek veya çok düşükse ya da herhangi bir nedenle başkalarının görmesini istemiyorsanız bu işlemi uygulamalısınız.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile sesli sohbet nasıl kullanılır


PubG Mobile Popülerlik Nasıl Gizlenir?

PUBG Mobile, mobil platformlardaki diğer birçok battle royale oyununu gölgede bıraktı. Bu devrim niteliğindeki oyun, oyunculara sunduğu heyecan verici özellikler sayesinde her gün milyonlarca aktif kullanıcıya sahip. PUBG Mobile’ın sunduğu özelliklerden biri de oyun içi popülerlik. Birisi profilinizi ziyaret edip bir hediye gönderdiğinde oyuncular “popülerlik” kazanır.

Skor tablosundaki en iyi 100 oyuncu geçici olarak “Popüler Kral” veya “Popüler Çaylak” başarısını alacak. Ancak, bazı kullanıcılar başkalarının popülerliğini görmesini istemez ve bunu bir sır olarak saklamayı tercih eder. Bu yazımızda PUBG Mobile’da popülerliğinizi nasıl gizleyeceğinizi tartışacağız.

PubG Popülerlik Gizleme:

Oyuncular, PUBG Mobile’daki popülerliklerini gizlemek için aşağıdaki adımları izlemelidir:

Adım 1: PUBG Mobile’ı açın ve sağ üst köşede bulunan profil simgesine tıklayın. 

PubG Popülerlik Gizleme
PubG Popülerlik Gizleme

Adım 2: Profil açılır. ‘Düzenle’ düğmesini tıklayın.

PubG Popülerlik Sıralaması
PubG Popülerlik Sıralaması

Adım 3: ‘Profil Görünümü’ sekmesi açılır. ‘Bağlantılar’ seçeneğine tıklayın.

Adım 4: Şimdi ‘Devre Dışı Bırak’ düğmesine basın. Diğer kullanıcılar artık popülerliğinizi göremeyecek. 

PubG Mobile Popülerlik Nasıl Gizlenir
PubG Mobile Popülerlik Nasıl Gizlenir

Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PUBG Mobile mikrofon çalışmıyor


PUBG Mobile’da popülerlik Sıralaması

Oyuncular ayrıca şu adımları izleyerek popülerlik lider tablosunu kontrol edebilir:

  • Adım 1: Oyunun ana menüsünde, ekranın alt kısmında bulunan sıralama simgesine tıklayın.
  • Adım 2: Birkaç lider tablosu görünür. ‘Popülerlik Sıralaması’ seçeneğine tıklayın.
  • Adım 3: Popülerlik lider panosu daha sonra görünecektir. Kullanıcılar daha sonra popülerliklerine göre sıralamalarını kontrol edebilirler.

(Not: Bu makale yeni başlayanlar içindir. Size açık görünse de, birçok yeni oyuncu genellikle bu ‘acemi’ yöntemleri arar!)

İlk olarak, oyunun en kapsamlı görüntüsünü alabileceğiniz lobiyi açın. Buradan mağazayı ziyaret edebilir, hazine sandıkları açabilir, aktivitenizi görebilir ve envantere erişebilirsiniz. Başka özellikler de var, ancak bunu bir dahaki sefere tartışacağız. Şimdi eğlence profil resminize tıklamak. Burada lobiden tamamen farklı bir konfigürasyon elde edeceksiniz.

Daha çok oyuncu profilinizle, halka gösterdiğiniz yüzle ilgili. Şimdi sayfadaki profil bilgilerinizin üstündeki düzenle düğmesini kalemle alacaksınız. Burada başlığınızı, başlığınızı, avatarınızı ve bağlantı türünüzü seçebileceksiniz. Son bölüme girmelisiniz. Tek yapmanız gereken ayrıntıları devre dışı bırakmak. Bu, popülerliğinizi, kd’nizi ve oyunun bir oyuncu olarak performansınız hakkında tuttuğu diğer kayıtları gizleyecektir. Son olarak, profilinizi kontrol ederseniz, sadece bir fotoğraf, bir çerçeve ve bir takma adla halka oldukça boş göründüğünü göreceksiniz.

Yardıma ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmek için “yorumlarda sorularınızı belirtin. PubG Mobile Popülerlik sorunuzu da bu şekilde yanıtlamış oluruz. bizleri sosyal medya adreslerimizden takip edebilirsiniz. Ayrıca Diğer Pubg Mobile Haberleri Bültenimize de Göz gezdirmenizi İsteriz.


Ayrıca şu Haberimizi de Okuyunuz: PubG Mobile 90 fps Nasıl Yapılır


Bizi Facebook ve Twitter ( X ) hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Websesi
Websesihttps://websesi.com/
Site yönetimi olarak, sizler için güncel ve faydalı içerikler üretmeye devam ediyoruz. 2020 yılından beridir, Websesi ailesinde bir çok editör içerik üretmiştir. Tüm editörlerimizin üstün katkıları ve cabaları sayesinde Websesi.com büyümeye devam ediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

POPÜLER İÇERİKLER